ot taşımada römork kapasitesi...

Ynt: ot taşımada römork kapasitesi...

aynı demir yöntemini bizde kullanıyoruz. biz de üst tarafı alt taraf gibi kanca şeklinde yaptırdık. Baba demirinin üstüne geçiriyoruz. Kapak kapalıyken bu demirleri baba demiri içerinde muhafaza ediyoruz. zincire göre çok pratik bir yöntem.

Yılmaz senle beni 20 dekar kapalı alan içinde çeşit çeşit cnc laser kesme olan bir imalathaneye kapasalar olacakları düşünemiyorum...
yemin ederim avrupa 50 yıl sonra bile bize yetişemez.. eminolllll.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77179.msg912643#msg912643 date=1408467883' Alıntı:
Yılmaz senle beni 20 dekar kapalı alan içinde çeşit çeşit cnc laser kesme olan bir imalathaneye kapasalar olacakları düşünemiyorum...
yemin ederim avrupa 50 yıl sonra bile bize yetişemez.. eminolllll.
Yusuf emmi bu bana Deli Yusuf filmini hatırlattı valla adamlar dükkanda nası araba yaptılar sizde nasıl bir traktör veya ekipman patlaması olur tahmin edemiyom :)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77179.msg912656#msg912656 date=1408468873' Alıntı:
varlığın yeter paşam..
Sağol Yusuf emmi ellerinden öperim :) sen bizim başımızın oap*-s
Bu arada tesadüf mü artık bilmem başta annem olmak şartı ile çoğu tanıdığım kişi paşa veya paşam diyor hep bunu düşünüyon bu kadar ortak benzetme teşekkür ederim abi biri de sen oldun varol :S

kepirli_ercan link=topic=77179.msg912660#msg912660 date=1408469190' Alıntı:
Sağol Yusuf emmi ellerinden öperim :) sen bizim başımızın oap*-s
Bu arada tesadüf mü artık bilmem başta annem olmak şartı ile çoğu tanıdığım kişi paşa veya paşam diyor hep bunu düşünüyon bu kadar ortak benzetme teşekkür ederim abi biri de sen oldun varol :S
sende Sağol ..
sevdirdin kendini herkese...
töre terbiye maşallah ...
seni yetiştiren aileye selam saygı hürmet ederim..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77179.msg912668#msg912668 date=1408470878' Alıntı:
sende Sağol ..
sevdirdin kendini herkese...
töre terbiye maşallah ...
seni yetiştiren aileye selam saygı hürmet ederim..
Allah razı olsun Yusuf emmi bura üye olalı 8,5 ay oldu çok değerli kişilerle tanışma bilgi alışverişim oldu samimiyette cabası iyiden iyilikten saptırmasın Allahım..

kepirli_ercan link=topic=77179.msg912671#msg912671 date=1408471171' Alıntı:
Allah razı olsun Yusuf emmi bura üye olalı 8,5 ay oldu çok değerli kişilerle tanışma bilgi alışverişim oldu samimiyette cabası iyiden iyilikten saptırmasın Allahım..
amin inşallah..