POLATLI KARAAKMET KÖYÜ by kaanmaan

Ynt: POLATLI KARAAKMET KÖYÜ by kaanmaan

eline saglık öretmenim güzel bi köye sahipsiniz kıymetini bilmek gerek bizimde bilmemiz gerek bizimde bilmemiz gerek türkbayragımızın dalgalandıgı er yerin kıymetini bilmemiz gerek eline saglık abi çok iyi ve güzel bi paylaşım yapmış oldun vatanımız bi yerini daha senin sayende ve makinenin sayesinde görmüşolduk sizin gibi ögretmenlerinde elini sıkıp öpmek gerekir görevinizde başarılar diliyorum abi ayırlı vazifeler

tümosancı sefa link=topic=20704.msg222360#msg222360 date=1255723453' Alıntı:
eline saglık öretmenim güzel bi köye sahipsiniz kıymetini bilmek gerek bizimde bilmemiz gerek bizimde bilmemiz gerek türkbayragımızın dalgalandıgı er yerin kıymetini bilmemiz gerek eline saglık abi çok iyi ve güzel bi paylaşım yapmış oldun vatanımız bi yerini daha senin sayende ve makinenin sayesinde görmüşolduk sizin gibi ögretmenlerinde elini sıkıp öpmek gerekir görevinizde başarılar diliyorum abi ayırlı vazifeler

asıl ben teşekkür ederim güzel fikirlerin için
ülkemiz okadar büyük o kadar güzelki gezdikçe gördükçe anlıyorum.
bu günlerde vatanımızın kıymetini bi kat daha bilmeli ve kat kat daha fazla sahip çıkmalıyız...

kaanmaan link=topic=20704.msg222595#msg222595 date=1255801819' Alıntı:
asıl ben teşekkür ederim güzel fikirlerin için
ülkemiz okadar büyük o kadar güzelki gezdikçe gördükçe anlıyorum.
bu günlerde vatanımızın kıymetini bi kat daha bilmeli ve kat kat daha fazla sahip çıkmalıyız...
bizim sölediklerim fikirlerimiz ne kalırki sizin fikirlerinizin yanında inşallah allah ögrencilerini bişeyler ögretmek için çabaladıgın ögrencilerini görmek istedigin yerde gör ve kendinle gurur duyarsın evet abicim bugünlerde daha çok iyi kıymet bilmemiz gerek allah nasip ederse 2010 da askerim şuanda azır askerim ben yerimde duramıyorum sevincimden eger bütün askere gidicekler benim gibi sevinçli ve mutluysalar bu devletin sırtı yere gelmez ve sizin orda verdiginiz çabalar boşa gitmez siz ve aileniz ögrencileriniz ve tüm ögrencilerimz allaha emanet olun allahın selamı ve bereketi üstünüze ve üstümüze olun inşallah