powerfarm hc 90 ın beygir gücü hakkında hukuki işlem

Ynt: powerfarm hc 90 ın beygir gücü hakkında hukuki işlem

Arkadaşlar karacabayla konuştum ve ordaki usta kıvırdıda kıvırdı hatta okadar ileri gitti ki italyada ki hava şartları nemli burda değil falan ondan galiba dedi zuha-*-s Bukadar laçka olabiliceklerini düşünmüyordum yok perkins ten motor alıyolarmışta o 93 bg miş üstüne şanzumanı falan vurunca 83 oluyomuş dedim seni orayı usta yapanın ben en kısa zamanda yasal işleme başlıyorum kesinlikle aldatmaca

arkadaşım sen bence hiç internet sitesinde uğraşma motorun gövdesinde yazıyo bendede landini powerfarm 95 var en düşük güç değeri ayrı yazıyo en yüksek güç değeri ayrı yazıyo bu ikisi arasında değişir senin kullanmana göre pompa ayarına göre her ne dersen de ama o 83 bg nominal güç olarak geçiyo sanırım maximum kw olarak yazabilir motorum gövdesinde sol tarafta diye hatırlıyorum. mesela bizim traktörde 67 kw yazıyo maksimum güçte 73 yazıyo hatırladığım kadarıyla. ama landiniye özel değil bu dediğin. misal hattat a110 maksi 102 bg diye hatırlıyorum her motorda var bu kullandığın lastik ebatları bile etkileyebilir düşündüğün zaman çok ince ayrıntılar tabi ama hiç bir zaman net bg yazmaz traktörlerin gövdelerinde

Yaklaşık olarak tüm traktörlerde üzerine yazan model numarası ile BG gücü birebir tutmayabilir...

Zetor 90 var kendi sitesinde 87 bg diyo... Kuzey Amerika sitesinde ise 93 bg diyo.. ama bilerek aldık sorun yok.

Bu arada sadece bayinin-satıcının sözüne güvenmek kesinlikle yanlış olur! İsterse broşür-katalog göstersin sonuçta onları burda basıyolar, orjinal dökümana, siteye bakmak şart...

Geçen Hattat almış biri 'hayırlı olsun hız kaç' dedim? '60 km herhalde bayi öyle dedi' diyo :) Büyük ihtimalle 30-40 arası ama bayi öyle demiş :)