REİS 5050E VS TT55

Ynt: REİS 5050E VS TT55

tumosannn link=topic=64033.msg727708#msg727708 date=1364932522' Alıntı:
arkadasa katılıyorum Kendisi Fanatık bir jd ci ve SORUNLU kendısı sadece jd yı goruyor jd ye toz kondurmuyor ben benım tumosanım la mıleno 100 f yı rampada puulkta aynı bayır yerde kafa kafya cıktım hee bnm motor 85 lık arada 15 bg fark fark kafa kafaya cıktım mıleno 100 f ile ama mıleno mazotu içmişti bu ark sın yorumlarına bakıpta sakın jd nın mazotunun az olduguna ınanmayın yaln soluyor zaten bu sıtedekı jd kullanıcılarıda bunu bılır ıkıncısı Yuk tasırken mıleno onumde gıdemıyordu :) bu jd yı nıye bu kadar abartırsınız anlamıyorum jd bılmedıgım motor olsa tmm dıcem bınmedıgım ve kullanmadıgım motor değil bende bundan onca massey3060 vardı 4x4 her ısımı goruyordu borca sıkıstık sattım o sırada elımde motor kalmadıgı ıcın arkadasımdan jd 100 f mılenoyu aldım traktorum yokken onla işlerımı yaptım guzel motor konforlu ona lafım yok ama mazotu ıcıyor arkadas ben tumosanı aldıktan sonra deneme yaptık benı puulukta gecemedi 15 bg fark var arada..
kardesim k.bakma ama ben yalan soylemem sen milenyoyu ne derece olctun bilmem ama benim elimde 2007 model milenyo var jd motorlu.turbo olsun gobilide olsun yakittan cekisten cok cok memnunum.abarti yok soylediklerim hepsi denemistir daha once 1.5lt mevzusu vardi onuda ispatladim yani yalan soyleme gibi drum yok.yalan soylemiyorum dostum ama senin su fitoyu da bekliyorum 100f in yaktini da bilemem ceksini de ama her yerde denemeye girdik bizim baglarda 75f sinifi gecti 2007 yilindan beridir ayrica milenyoda sunu kesfettim agir kullanmassaniz cok yuklenmesseniz milenyolar fevkalade guzel bir makine ozellikle ebattlari cekis konusunda.biz pullukla surum yapmadigimiz icin bir sey diyemem zaten bag bagce bizim burda pullukla surulmez 9lu patlatma vs..yalanci lafi biraz agir oldu dostum sonucta cocuk degiliz saygilar.

Ynt: REİS 5050E VS TT55

eyup reis33 link=topic=64033.msg728124#msg728124 date=1365021742' Alıntı:
kardesim k.bakma ama ben yalan soylemem sen milenyoyu ne derece olctun bilmem ama benim elimde 2007 model milenyo var jd motorlu.turbo olsun gobilide olsun yakittan cekisten cok cok memnunum.abarti yok soylediklerim hepsi denemistir daha once 1.5lt mevzusu vardi onuda ispatladim yani yalan soyleme gibi drum yok.yalan soylemiyorum dostum ama senin su fitoyu da bekliyorum 100f in yaktini da bilemem ceksini de ama her yerde denemeye girdik bizim baglarda 75f sinifi gecti 2007 yilindan beridir ayrica milenyoda sunu kesfettim agir kullanmassaniz cok yuklenmesseniz milenyolar fevkalade guzel bir makine ozellikle ebattlari cekis konusunda.biz pullukla surum yapmadigimiz icin bir sey diyemem zaten bag bagce bizim burda pullukla surulmez 9lu patlatma vs..yalanci lafi biraz agir oldu dostum sonucta cocuk degiliz saygilar.

75 lıgını bılemem ama 100 luk harbıden yakıyor yolda ıbrenın dustugunu gorebılıon