sahibi deutz 420 yi anlatıyor pulluk performansı nasıl sizce

Bende de var aynısı. Bende memnunum. Bende 4 lü takıyorum. Evet beşli yi rahatlıkla çeker ama 4 lü uzunluk olarak daha uygun bizim araziler biraz engebeli.. Pullukla saatte 8-10 dönüm arası yer sürüyorum. Traktörü alman konusunda ısrar etmem. Ama 3 Yıldır kullanıyom bi problem yaşamadım...

• Beğen
Tepkiler: şerefli1
Bende de var aynısı. Bende memnunum. Bende 4 lü takıyorum. Evet beşli yi rahatlıkla çeker ama 4 lü uzunluk olarak daha uygun bizim araziler biraz engebeli.. Pullukla saatte 8-10 dönüm arası yer sürüyorum. Traktörü alman konusunda ısrar etmem. Ama 3 Yıldır kullanıyom bi problem yaşamadım...
bu arkadaş da memnun sonuçta biz ona para verip de konuşturmadık o da kötü yanı olsa söylerdi her markanın dez avantajları var ama bu arkadaş hiç arıza yaşamamış bu bir avantajdır 5li yi çekememek dez avantaj değil, ama çeker diyor çekemez demiyor ha o takmamış arazi küçüktür söker yolda sıkıntı yapıyordur söker herkesin ne yapacağına biz karışamıyoz sonuçta..

• Beğen
Tepkiler: serdal40
Küçük arazide büyük motora da gerek yoktur.Zevkine alıp kullanıyorsa birşey diyemem.Birde kullanmayacağı pulluğu neden almış.motora ağır geldi söktüm Demek tamam da rahat çekiyor ama arazi küçük ondan söktüm demesi tuhaf.
başka yerde büyük arazisi vardır bilemem. balye işi yapıyormuş herkesin kendine göre bir hesabı var kardeş traktör sadece pulluk için değil ki büyük pulluk takacam diye büyük traktör alınmıyor sadece.. onun bileceği bişey ama yine dikkatin için ayrı bir teşekkürler

başka yerde büyük arazisi vardır bilemem. balye işi yapıyormuş herkesin kendine göre bir hesabı var kardeş traktör sadece pulluk için değil ki büyük pulluk takacam diye büyük traktör alınmıyor sadece.. onun bileceği bişey ama yine dikkatin için ayrı bir teşekkürler
Büyük derken HP olarak değil ebat olarak büyük demek istedim üreticiler böyle küçük ve parçalı arazileri Olanlar için kompakt ufak yapıda ama güçlü motor üretiyorlar.Tercih meselesi Tabiki.yaptığımız yorumda adamın işine karışmak değil paylaşım yapılıp yoruma açıldığındandır.

• Beğen
Tepkiler: şerefli1
Büyük derken HP olarak değil ebat olarak büyük demek istedim üreticiler böyle küçük ve parçalı arazileri Olanlar için kompakt ufak yapıda ama güçlü motor üretiyorlar.Tercih meselesi Tabiki.yaptığımız yorumda adamın işine karışmak değil paylaşım yapılıp yoruma açıldığındandır.
haklısın reis sadece videosunu çektiğim insanların hakkında pek yorum yapmak istemiyorum sadece ama şuda var bahçe tipi traktörler var onlarında kendine göre dez avantajları var o yüzden yani küçük arazi derken bu tarla için konuştum daha yazın büyük arazilerde de video çekeceğiz belki 5 li pulluğuda vardır belki büyük tarlalarıda vardır nasip kısmet tabiki tercihlere düşüncelere saygımız vardır. yorum yapabilirsin sakıncası yoktur..