same explorer 85 mi kubota m8540 mı massey ferguson 3655 mi fiyatlarınıda yazars

Ynt: same explorer 85 mi kubota m8540 mı massey ferguson 3655 mi fiyatlarınıda yazars

tarlada işi hidrolik yapar istedigi özellik olsun hava civa hidroli kumanda kolunun yumuşakligi bile iş yaparkane önemlidir kaldirma kuvveti ne kadar coksa o kadar iyi olur tt65imin ayar kumanda kolu beton hattatimin biraz yumuşak masseyin pasta arti masseyin hidroliginin yerini hic biri tutmaz japonlarin bunu derhal halletmesi lazim pistonb degişimiyle olmaz yag basincinda problem var pistonu istedigin kadar büyüt içini yag doldurcak bunun

Ynt: same explorer 85 mi kubota m8540 mı massey ferguson 3655 mi fiyatlarınıda yazars

Bizim köyde de bir arkadaşımız iki yıl önce bir Kubota M 9000 aldı. Bu sitedeki muhabbetleri takip ettiğim için geçenlerde alan arkadaşlara taraktör hakkındaki memnuniyetlerini sordum. Traktörden genel anlamda memnunlar ama Fatih arkadaşımızında dediği gibi, tarlaya gidildiğinde en önemli konu hidrolik konusu. Bana bu konuda bir problemleri olduğunu ve servislerin gelip gitmelerine rağmen problemin çözülemediğini söylediler. Hidrolik problemleri hassasiyet ayarıyla ilgiliydi zannedersem. En sonunda bu sorunu traktörün arkasındaki malzemeye tekerlek taktırarak bir nebze de olsa çözmeye çalıştıklarını söylediler. Sonuç olarak hidrolik hassasiyet problemleri devam etmekte. Bunun Kubotanın reklamı açısından ne anlama geldiğini söylememe gerek yok sanırım.

sabit kardeşim gibi diğer kubota bayileride müşteriyle aynı anlayışla ilgilenseler kubota ilerisi parlak ama japonlara bayağıo iş düşüyor kubotadan isimde vereyim Emre bey SErkan bey ve servis müdürleri Memet beyle defalarca bu konuda görütük bana japonyadan heyet gelecek demodayız halledeceğiz en sonda sizden başka kimse şikayetci değil demesinlermi anladım hep lafta kaldı inşallah çözülür ama nerde siz bayiler toplantılarda gündeme getirseniz etkili olacağında kanısındayım yoksa motora laf yok süper

hem same hem kubotası olan arkadaşlar daha doğru bilgi vericektir ama benim tercihim m8540 olurdu

vale link=topic=45895.msg435379#msg435379 date=1313738538' Alıntı:
helal olsun size,, keşke bütün bayiler sizin gibi olsa
teşekkür ederim abicim sonuçta traktör satıyoruz müşteri memnuniyeti önemlidir bizim için.
fatih ödemişli link=topic=45895.msg435380#msg435380 date=1313739319' Alıntı:
tarlada işi hidrolik yapar istedigi özellik olsun hava civa hidroli kumanda kolunun yumuşakligi bile iş yaparkane önemlidir kaldirma kuvveti ne kadar coksa o kadar iyi olur tt65imin ayar kumanda kolu beton hattatimin biraz yumuşak masseyin pasta arti masseyin hidroliginin yerini hic biri tutmaz japonlarin bunu derhal halletmesi lazim pistonb degişimiyle olmaz yag basincinda problem var pistonu istedigin kadar büyüt içini yag doldurcak bunun
hidroliğin basıncı yeterince yüksek zaten yağla bi alakası yok bence.
yahya link=topic=45895.msg435413#msg435413 date=1313747477' Alıntı:
sabit kardeşim gibi diğer kubota bayileride müşteriyle aynı anlayışla ilgilenseler kubota ilerisi parlak ama japonlara bayağıo iş düşüyor kubotadan isimde vereyim Emre bey SErkan bey ve servis müdürleri Memet beyle defalarca bu konuda görütük bana japonyadan heyet gelecek demodayız halledeceğiz en sonda sizden başka kimse şikayetci değil demesinlermi anladım hep lafta kaldı inşallah çözülür ama nerde siz bayiler toplantılarda gündeme getirseniz etkili olacağında kanısındayım yoksa motora laf yok süper
ilgilenmek görevimiz abicim sonuçta traktör satıyoruz arkasında durmamız gerekir hidroliğindeki sorunun en kısa zamanda hallolcağına eminim sorunlarınızıda en kısa zamanda yetkililere ileticem sonuçta aynı sorunu ben kendi traktörümdede yaşadım ama halloldu bizim sorunumuz ve senin sorunuda halletcez inş.