SAME EXPLORER 85T 2WD 4LÜ 14 İNC PULLUK

Ynt: SAME EXPLORER 85T 2WD 4LÜ 14 İNC PULLUK

yasin köse link=topic=27498.msg246613#msg246613 date=1264966531' Alıntı:
erkunt iydiyorsun 2008 model erkunt şanzuman kitledi kulana kurşun 4 sene oldu same hic bişeyini körmedim şanzumanı iydiyorlar durmadan lefye gecmiyor

ben daha çevremde şanzuman kilitleyen erkunt görmedim.. bu arada ben erkuntumu sattım tek çekerdiye 4x4 alıcam.. yani şimdi kendi traktörun diye fanatiklik yapıyorsun demeyin.. fakat erkuntun şanzumanına normal şartlarda bişey olmaz.. ben kullandım gördum.. yagsız çalıştırırsan hatalı kullanırsan her traktörde kilitlersin şanzumanı..
levye konusuna gelince erkuntun levyesi senkromecli degil durmadan geriye gecmez.. samenın ki senkromecli ama oda sorun yaratır cok nazik kullanman gerek.. asıl levye hidrolik shutle olandır arıza vermez hata payını minimuma indirmiştir. bi cok marka bunu kullanıyor artık..
same explorer ın şanzumanını çok iyi biliyorum merak etmeyin ama çok nazik bi şanzumanı var.. debriaj baskı balatalarınızı kaç defa degiştiniz peki merak etdiyorum.. artı ana vites geçişleri sert samenin.. same nin zaten en zayıf noktası bu.. yoksa sameler kaliteli traktörler zaten.. iki traktörde ailemizin yani kötülemek karalamak fanatiklik yapmak için yazmadım yorumlarımı.. dikkatli okursanız nekadar objectif oldugunu görursunuz yorumlarımın..
fanatiklik olsun diye karalama yapmayalım..

Ynt: SAME EXPLORER 85T 2WD 4LÜ 14 İNC PULLUK

arkadaslar bende same tiger 60 tek ceker kabınlı var ınanırmısınız 12 lık 4 lu takdım arkaya yaklasık 24 dekar felan surdum ya ınanın o kadar harıka olamaz mukenmel aynı pullugu td 65 takdım oda tek ceker malesef same dekı permonfası onda goremedım