SAME explorer3 harfiyatta!!;)

Ynt: SAME explorer3 harfiyatta!!;)

Maşallah arabadan farksız biz 32 km ile sürünyoz :) Bu elektronik model olan Same,Deutz benim de hoşuma gidiyor ah bir de parçası biraz daha ucuz olsa :) Bir de ünlü ustası var bunun abi İstanbul ' da Ankaraya bakıma bile o geliyordu bizim burdakilere :)

İnşallah ihtiyacımız olmaz ama olursa ararım seni çağrı..benimki düzde tam gaz boş 38 i geçmiyo bayırlarda boşa sallayıp yapıyorum o hızları;)..evet parçaları biraz pahalı ama diğer ithal modellerden çok farklı olmasa gerek...aldığımda filtreleri aldım 180 tl civarı alttan bi müşür hata veriyodu onu değiştik 60 tl onun dışında bi sorun yok sürüyoruz bakalım kısmet..Same rotavatör

abi güzel traktörler bizdede deutz agrofarm 410 dt modeli var bakımlar biraz masraflı ama hakkını veren bi traktör azyakıyo cok cekiyo :8 sizinkinin bi sorunu var heralde bizimkisi bu kadar zıplamıyo :)birde devir ibresimi arızalı yoksa...

aksaklı link=topic=70096.msg801187#msg801187 date=1385580672' Alıntı:
abi güzel traktörler bizdede deutz agrofarm 410 dt modeli var bakımlar biraz masraflı ama hakkını veren bi traktör azyakıyo cok cekiyo :8 sizinkinin bi sorunu var heralde bizimkisi bu kadar zıplamıyo :)birde devir ibresimi arızalı yoksa...
furkan bilmiyorum ki zıplıyo valla ne dyim!!;( onun dışında dediğin gibi güzel motor ..devir saati normal çalışıyo bi sıkıntısı yok...bildiğim kadar..