same silver 130

Ynt: same silver 130

samsunbafra link=topic=16484.msg155482#msg155482 date=1234764020' Alıntı:
bu tekerleklerin özelliği çeltiğin içine girdiğin zaman açmışolduğu izler kendiliğinden kapanıyor çeltiğe zararı olmuyor

Tekerleri Ermeni Kemal mi yaptı.?

Benimde ihtiyacım vardı geçen sene... Bizim yan köyde 90 td yapmışlardı aynı tekerlerden yalnız bizim sameye göbekler olmadığı için yine elimde ilaçlama yaptım....

Ama çok yakında bitane yaptırıcam yada aynı göbekden bulabilirsem kiralicam....

Emegine sağlık güzel paylaşımlar...

selam sen nerelerdesin ya ,tulay usta yaptı tekerleri ama önler biraz ufak oldu önle arkaların devirleri tutmadı,çamurda fark etmiyor ama kuruda kastırıyor ,kurudada arazi vitesinden kurtarıyoruz öyle görüyoruz işimizi

arkadaşlar her traktör kendine has motoru kullanmıyor, herkes vario tutturmuş gidiyor niye hiç kimse fent in motorunun deuz olduğunu söylemiyor lafa gelince sameler deuzlar lmbjniler beğenilmiyor ama son teknolojiler deuz motorlarını kullanıyorlar

eyvallah enişte resimler süper olay budur işte daha çok resimlerini bekliyoruz insan gurbetde yaşayınca doğduğu memleketin taşını bile özlüyor sağolasın teşekkürler

şimdi ben sana şunu söyliyeyim hiç bir zaman elimizdeki gücün daha fazlasını istiyoruz önce mf 76 hp ,lamborghini 90 hp şimdi same 135 hp yarın 160 hp vs bu iş böyledir dürüst olmak lazım neyse onu söyliyecen amca oğlunda ts 11o ford var lazerde benden çok mazot yakıyor beğenmediğim yeri ise kabin ,süspansiyon az çok sallıyor ama benim ustam (servisi)amartisor koyacak ,ekin anızı altını 56 dönüm saat 12.30 da girdim sürmeye 18.00 gibi bitirdim tarlayı toprak yapısı biraz serttir (kara toprak) derler burda