Sanayide bir 2011 Nimet.

Ynt: Sanayide bir 2011 Nimet.

TT 55 link=topic=41515.msg373706#msg373706 date=1302036592' Alıntı:
videonun sayfasında önceki ve sonraki videolar var.onlarda.erkuntun kabinin çıkarmışlar.orada plaka gözüküyor.

gördm simdi
TT 55 link=topic=41515.msg373706#msg373706 date=1302036592' Alıntı:
evet ne olduğunu bilmeden balıklama atlamak yargısı infaz olur.belki trafik kazası oldu.arkadan araç çarptı.bilemeyiz.

traktör 3saatte denilmiş eger dogruysa 3saatte oldugu trafige cıkmamıstır bile fabrikadan servise direkt.. öyle bişey olmasıda mantıklı degil ztn arızalı traktörü neden yollasınlar

koskoca toyota mercedes hatalı ürün olduğu için yüzbinlerce arabayı geri toplattığını duyuyorsunuz değilmi . Gel gelelim ki erkunt dediğimiz marka çok yeni bırakında olsun okadar .
ama bende şahsen gıcık olurum galeri vidyolarına yok erkunt nh yi geçti yok erkunt mfyi geçti.
Birde dikkat ettiyseniz motor açılmamış hatta kaput bile :D şanzıman yada aktarma organlarıyla ilgili bir sorun var heralde ....

erkuntçu abiyede geçmiş olsun ona benzer bi sorunda bizde var bugün ankaradan gezici servis geldi. bizim motor egzozdan çiğ mazot atıyo. motorun sol tarafı yağ gibi oldu sorunu bulamıyorlar. fabrikayı aradık istemiyoruz yenisi ile değiştirin ozaman dedik fakat ık mık yapıp duruyolar.Anladığım kadarıyla bizi oyalamya çalışıyolar. çünkü motoru aldıktan sonra 3 ay içerisinde değiştirme hakkın varmış. bizim fatura şubat 26 ya kesili. bugün gelen gezici servis te sorunu anlayamamış havalar ısınsın bide ozaman gelelim demiş mayısın sonuna doğru tekrar gelelim bide ozaman görelim demişler. Zannedersem bizim motor euro 2 motor fakat şimdi euro3 e geçildiği için bunu alıp yerine euro 3 vermek istemedikleri için savuşturuyolar yarın tekrar fabrikayı,servisi,bayiyi bilgilendirip mahkemeye verip değiştirmeyi düşünüyoruz.

sami ÖZKAN link=topic=41515.msg373751#msg373751 date=1302038996' Alıntı:
tümosan bölündü diye sevinen erkuntçulara kapak olsun, herşey olabilir sonuçta kul yapısı

tümosan yine garantisi biterken bölündü.bu ilk kullanımda hatalı çıkmış.fabrikanın jest yapıp.traktörü fabrikada yapıp sıfır gibi boyayıp cilalayıp teslim etmesi lazım.

arkadaşlar sorunun ne olduğunu bilmeden yorum yapmak doğru değil herşey olmuş olabilir fabrika hatasıda olabilir sonuçta kul yapısı ,belki bi kazaya kurban gitmiştir belkide kullanıcı hatası bunu bilmiyoruz ama yavuz abinin dediği gibi fabrika hatası olsaydı fabrika hemen geri fabrikaya götürürdü orada tamir eder teslim ederdi diye düşünüyorum. videodan anlaşıldıgı kadar genel olarak difransiyel açılmış şanzıman kapağınıda açmışlar benim dikkatimi çeken başka birşey olmadı ve anladığım kadarıyla kabinliymiş

paramparça olmuş erkunt benim nimette bi sorun yok inş ta olmaz yazık adama ya bu motorun arkasında fabrika durması lazım garantisi olan marka nasıl olsa motoru fabrikaya goturup baştan aşşa yapıp sıfır olarak teslim etmeleri gerekir

enter link=topic=41515.msg375384#msg375384 date=1302266324' Alıntı:
arkadaşlar sorunun ne olduğunu bilmeden yorum yapmak doğru değil herşey olmuş olabilir fabrika hatasıda olabilir sonuçta kul yapısı ,belki bi kazaya kurban gitmiştir belkide kullanıcı hatası bunu bilmiyoruz ama yavuz abinin dediği gibi fabrika hatası olsaydı fabrika hemen geri fabrikaya götürürdü orada tamir eder teslim ederdi diye düşünüyorum. videodan anlaşıldıgı kadar genel olarak difransiyel açılmış şanzıman kapağınıda açmışlar benim dikkatimi çeken başka birşey olmadı ve anladığım kadarıyla kabinliymiş
açılmadık yeri kalmamış.