satilik fendt 927 vario antalyadan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: satilik fendt 927 vario antalyadan

ne fendtiymiş ya,elin oğlu üretir satar,bizde ancak birbirimizi yeriz,boşverin beyler alan alsın satan satsın,bize düşen ne mi biraz politik bir cevap olucak ama almanya bizim üstümüze ağır bir 2.dünya savaşı geçirmiş olmasına rağmen teknolojide geldikleri noktayı hepimiz görüyoruz,bir fendtlerimi var otomobilden kamyona kadar her türlü,peki biz napıyoruz kuru lakırdı başka bir şey yok,neyimiz var hangi arabamız hangi traktörümüz hangi kamyonumuz var??? hiç bu konuları düşünüyor muyuz?lütfen istirham ediyorum artık şu sitede fendt lakırtısı bir son bulsun,tamam teknolojisini takdir ediyoruz ama onun şakşakçılığını yapmaya hiç gerek yok...

nt@hmet link=topic=28550.msg239083#msg239083 date=1262555951' Alıntı:
ne fendtiymiş ya,elin oğlu üretir satar,bizde ancak birbirimizi yeriz,boşverin beyler alan alsın satan satsın,bize düşen ne mi biraz politik bir cevap olucak ama almanya bizim üstümüze ağır bir 2.dünya savaşı geçirmiş olmasına rağmen teknolojide geldikleri noktayı hepimiz görüyoruz,bir fendtlerimi var otomobilden kamyona kadar her türlü,peki biz napıyoruz kuru lakırdı başka bir şey yok,neyimiz var hangi arabamız hangi traktörümüz hangi kamyonumuz var??? hiç bu konuları düşünüyor muyuz?lütfen istirham ediyorum artık şu sitede fendt lakırtısı bir son bulsun,tamam teknolojisini takdir ediyoruz ama onun şakşakçılığını yapmaya hiç gerek yok...
işte olay bu biz miletin aletlerinle kendi kendimizi yeriz ve ve size şunu söylim bu fentd olayı daha önceden de basıma geldi ;)
bak sen ve senın gibi dusununeler şunu savunuryor BEN çiftçiym fentdtim var ben herşeyi bilirim ve SEN enin Fendtin yok sen bişey bilmiyorsun diyorsun daha öncedende bi fentçi aynen bunları söyluyordu aynene senın gibiydi ve sonra Dunya ve cevresi Fentin ve kendisinin etrafında dönmuyordu ;)
ve burdan sonra senle ve sizin gibilerle konuşmaya devam etmiyorum... ve eğer daha böyle dusunurseniz NEdiyim Öyle devam edin..

ve şunu söylim bu kadar FEnti savunmak yerine NEden tumosanı yada Bir Başak motoru savunmuyorsununz?
HAkkıbey...

amerika 1969 ta aya çıktığında biz daha kara sabala çift sürüyorduk.şimdi ise onlar yine başı çekiyor.biz onlardan borç alıp onların teknolojisini satın alıyoruz.bir erkunt bir tümosan var bu bile bizi sevinçten deli ediyor.
geçengün çinliler bir hızlı tren yaptı.türkiyenin doğu ucundan batı ucunu 5 saatte alabilecek.bizim kara trenler ise 31 saatte alıyor.en iyi hızlı treni neden fransızlar yapıyor.boğazdaki tüp geçitleri neden japonlar.teknoloji budur arkadaşlar.birgün adamlar bizden aldıkları bor madeniyle çalışan traktörler ve araçlar yapacaklar.bilin bakalım biz ne yapacağız.sadece gurur duyacaz dünyadaki araçların bor u bizden gidiyor diye sevinecez.çalışmak ilerlemek onlara gurur duymak ise bize.

şu siteye geldimden beri hep şu fendt muhabbetleri bitmiyor....anlamadığım bi nokta neden sadece fendt konusunda hep bu tartışmalar çıkıo....yani dünyada bi fendt mi süper diğerleri dandik mi??adamın yeterli parası yoksa traktör almıcak mı?bence saçma sapan konular bunlar baydı artık bu muhabbetler...yaptığımız tartışmaya bak ülkemizde sanki tarım ve hayvancılık para kazanılıoda onun tartışması yapılıo...

kral39 link=topic=28550.msg239166#msg239166 date=1262612360' Alıntı:
şu siteye geldimden beri hep şu fendt muhabbetleri bitmiyor....anlamadığım bi nokta neden sadece fendt konusunda hep bu tartışmalar çıkıo....yani dünyada bi fendt mi süper diğerleri dandik mi??adamın yeterli parası yoksa traktör almıcak mı?bence saçma sapan konular bunlar baydı artık bu muhabbetler...yaptığımız tartışmaya bak ülkemizde sanki tarım ve hayvancılık para kazanılıoda onun tartışması yapılıo...
evet ya cok haklsın kabak tadı feriyor dünyada satış rekoru kırıyor sanki alan yok satan yok takıntılı kalmışlar sanırm fente

Agri_King link=topic=28550.msg239023#msg239023 date=1262541680' Alıntı:
Ha bir de künyede şunu unuttuk o gördüğün 927 denen makinanın bir eşinin de sahibi.

merak ettim
692 tane mesaj atmışsınız
bu mesajların çoğu yazı ve yaıların büyük çoğunluğu fentle ilgili
ama hiç ne 415 varken nede 927 nin fotoğraflarını kendiniz çekip paylaşmamışsınız.

tamam anlıyorum 927 teknolojik ve pahalı ama heralde cep telefonunuz kameralıdır.
yada bi dijital fotoğraf makineniz vardır hadi hiç biri yok scaner diye bişey var
hani sürekli teknoloji takip ediyoruz ya...

en kısa sürede paylaşımlarınızı bekliyoruz.

insomnia link=topic=28550.msg239331#msg239331 date=1262634583' Alıntı:
kınayı getir ana türküsü etkili trakkulube 2010 versiyonuyla kalın sağlıcakla
Bakın siz fendtçilere konuşuyorum burdan...Alayınıza..Ne olduğunuzu zannediyorsunuz?Kimsiniz siz?Bulunmaz hint kumaşımı.Sizden zorla teknik bilgi isteyenmi var...Verdiğiniz teknik bilgide sanki genel olsa..Kafanızı sokmuşsunuz Fendte...

Bu yaptıklarınız birinizinde yaşına yakışıyormu?...Nedir bu aralıklı günlerle piyasaya çıkıp ortalığı karıştırmak...

Kendinize yakıştırıyorsanız devam edin!!

_FaTıH_ link=topic=28550.msg239334#msg239334 date=1262634861' Alıntı:
Bakın siz fendtçilere konuşuyorum burdan...Alayınıza..Ne olduğunuzu zannediyorsunuz?Kimsiniz siz?Bulunmaz hint kumaşımı.Sizden zorla teknik bilgi isteyenmi var...Verdiğiniz teknik bilgide sanki genel olsa..Kafanızı sokmuşsunuz Fendte...

Bu yaptıklarınız birinizinde yaşına yakışıyormu?...Nedir bu aralıklı günlerle piyasaya çıkıp ortalığı karıştırmak...

fatihim son komserim benim şu 6 aydır teknik bilgi paylaştığımı gürdünmü gali heral gerek yoktur medyum değelemki

alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s sev-*-ss
_FaTıH_ link=topic=28550.msg239334#msg239334 date=1262634861' Alıntı:

sev-*-ss alk-*s ok-*-s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...