satılık tl90a klm. kab.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: satılık tl90a klm. kab.

tm 120 yi çok iyi almış bizde ikinci el almıştık 2004 model 2 sene oldu 500 saatteydi 70 milyara almiştık o zaman ama sıfırlar 100 milyardan fazlaydı
50 civarı olabilir tl a 90
bence sıfır motor almak yerine bu zamanda ikinci el almayı düşünüyorum hem temiz hem çok hesaplı traktörler oluyor benim görüşüm

emre doğru söylüyor nh artık tl serisi çıkarmadığı için fiyat düşer....valtrada öle yaptı 700-800-900 serileri çerez parasıan satıldı galerilerde...bence bi modelin en az 5-10 sene isim değiştirmemesi lazım...çünkü kullanıcı mağdur oluyor....

arkadaş 60000 veriyim eyer gerckten satıyorsa ki sezonda bitiriyim işini alım satıma karışmam ama

arkadaşlar büyük motorlar 2. elde çok kaybeder... değeri aşırı düşüyor...
110 hp ve üzeri motorlar satışta yarı-yarıya gider ama 100 hp ve aşşası 4/1 yada 3/1 oranında düşüş yapar...

yapılan yorumlarınıza diyecek bir sözüm yok arkadaşlar.hepiniz haklısınız dediğniz gibi büyük traktörlerde 2. el olayı çok farklı bu olay küçük traktörlerde de aynı deyişen bişey yok galerinin eline düşerse durum deyişir bende 54c var satılığa çıkarttım galeri 10.000 verdi fakat 82 model mf 240 sordum 16.000 fiyat söylediler şaştım doğrusu bu işlerde galeri fiyatlarına bakmayın.
Ali satabiliyorsan şahsa vermende fayda var galerideki fiyatlara aldanma benden sana komşu tavsiyesi.Hayırlı satışlar.

Şu an itibariyle kış mevsimi olduğundan traktör arazide çalışmaz, yani aldığın traktör ya yatar yada uyuklar, ama para azda olsa kıpırdar, bu nedenle traktör istediğin değerde olsa bile şu anda 40 ' dan fazla veren olmaz, Çünkü 40 alırsın başka yerde tasarruf edersin sonuçta tekrar getiri olur, akadaşım bu fiyata satabilmesi için biraz beklemesi lazım

alan alsın gardaşım ciddi kişiler yorum yazsın mal beninmi gardaşım ister 40 verririm ister 70 mişe 80 sene malını övme pazarını öv demişler bazı kişiler var adamı hasta ediyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...