Sevmediğiniz Traktör Markaları??

Ynt: Sevmediğiniz Traktör Markaları??

POYRAZLI SALİH link=topic=6656.msg70639#msg70639 date=1220281735' Alıntı:
kendisi Trisix kullanıcısı olduğu için diğer markaları küçümsüyor
kedilerdende kastı diğerleri (Fendt dışındaki diğer markalar)
seninde fendt ' i küçümsemeye çalıştığını görüyorum

sawyer link=topic=6656.msg70850#msg70850 date=1220335670' Alıntı:

bu sitede kimse senin diğer traktörleri küçümsediğin kadar kimse FEDNT e kötü bir şey demiyor sawyer .... acaba ne kadar traktör kullandın , traktörle hangi işleri yaptın , hiç traktör alıp kredi ödedin mi , hiç köyde kaldınmı , eline versek traktöre bir ekipman bağlayabilirmisin en basiti çok merak ediyorum ..... burada ezbere konuşmak kolay ... kedileri sevmiyormuş .... sawyer sevmiyor der herkes star zaten traktörünü .... boş konuşuyorsun boş ....

okkangal link=topic=6656.msg71099#msg71099 date=1220368713' Alıntı:
bu sitede kimse senin diğer traktörleri küçümsediğin kadar kimse FEDNT e kötü bir şey demiyor sawyer .... acaba ne kadar traktör kullandın , traktörle hangi işleri yaptın , hiç traktör alıp kredi ödedin mi , hiç köyde kaldınmı , eline versek traktöre bir ekipman bağlayabilirmisin en basiti çok merak ediyorum ..... burada ezbere konuşmak kolay ... kedileri sevmiyormuş .... sawyer sevmiyor der herkes star zaten traktörünü .... boş konuşuyorsun boş ....
sende iyi yazıyosun ha,merak etme ben her yazımı köyde geçiririm.hergün ekipman bağlayıp söküyorum.

sawyer link=topic=6656.msg70850#msg70850 date=1220335670' Alıntı:

asıl küçümsemeye çalışan sensin
Fendtle diğerleri arasında kaç yıl fark varda aslanlar ve kediler diye ayırıyorsun ???
bu deyime göre aralarında 50 yıl fark olmalı

POYRAZLI SALİH link=topic=6656.msg71767#msg71767 date=1220517983' Alıntı:
sen traktör olarak ne kullanıyorsun çok merak ediyorum
traktör olarak ne kullandığımı duynca şaşırmayacaksın.sence ne kullanıyorumdur?

sawyer link=topic=6656.msg71770#msg71770 date=1220519120' Alıntı:
traktör olarak ne kullandığımı duynca şaşırmayacaksın.sence ne kullanıyorumdur?

vario 312 kullandığın rivayet ediliyor arkadaşım ... ama resim foto video görmedik daha .... çiftçilik üzerine ekipman üzerine bir muhabbetinide görmedik ... bolca ezberden laf kouşuyon ...

size hiç bişey ispatlamak zorunda değilim.bazıları benim traktörümün ne olduğunu biliyor.Ben nazar deyeceğine inandığım için resmini koymıycam