SEZON 2018 ÇALIŞMALARIMIZ (Ercan-aykuş)

Herkese merhabalar Trakkulüp ailem :)

Kısa bir reklam arasından sonra yine buralardayız.

Yıllık izin için 20 gün kadar memleketim afyondaydım. Haşhaş hasadı ile başladığımız sezonu hiç sevmediğim balya taşıma işi ile devam ettik. patpatlar her zaman ki gibi her işe koştular.

Sonra biraz yonca biçimi akabinde nohut ve mercimek ile devam ettik. İşler bitince patpatların güzel bir köklü bakımdan geçirip sonra da komple boyadık yepyeni yaptık.

Gece H4 lambalar iyi aydınlatmıyor ya da çabuk özeliğini yitirdiği için çinden aldığımız led xenon ile değiştirdik geceyi gündüz ettik valla süper oldu gece dehşet aydınlatıyor. güzelce ayar çektik karşıdan geleni rahatsız etmeyecek şekilde öyle kaldı.

bizde durumlar böyle idi dostlar hepsini tek konuda toplayıp geçtim.

Resimler sizler için :)

saygı ve sevgilerimle.

S O N​

Eline sağlık Ercan.
Bir mangal yak bizide çağır yardım edelim.

Saol emmi [emoji4]
Gel tabi yakalım mangalı hakettik 🤨

Maşallah. Dolu dolu bir paylaşım olmuş Ercan bilader.
Pat patlar canavar gibi olmuş valla.

Teşekkürler abim [emoji4]
Patpatlar buranın kralı [emoji41]

Bereketli olsun
Emeğine sağlık güzel görüntüler

Saol İsmail abi teşekkür ederim [emoji4]

Bereketli olsun abi paylasim icin tesekkurler

Teşekkürler [emoji4]

Bereketli olsun Ercan, pat patın her türlüsü varmış.

Teşekkürler patpatın her türlüsü var aynen [emoji41]

Hayırlı bereketli olsun abi. MaaşAllah güzel görüntüler.

Teşekkürler Sefa [emoji4]

Eline emeğinize sağlık epey iş çıkarmışsın. Balya yüklü sıralama çok güzel olmuş

Teşekkürler abi epeydir yoktuk glişimiz güzel olsun dedik arayı kapatalım.
sırlama bir ilk daha önce bende görmedim böyle denk getirip çektim tembihledim onlar da zaten akraba iş bitince bi sıralanında çekeyim dedim çektik ilk oldu. :)

Kolay gelsin Ercan abi güzel paylaşım olmuş bu patpatların fiyatları ne kadar abi aşşağı yukarı bi tane bende düşünüyorum köy içinde getir götür işleri için şöyle üstü açık kabinsiz rüzgarda saçlarımız savrula savrula gezelim :D

Saol Cengizhan teşekkürler.
Patpatları 4 6 bine alıp satan yokken şimdi 8 10 bin fiyat çekiyorlar bende şaşırıdm köyde merak edip sordum sonuç bu.

Kolay gelsin,çok hoş görüntüler...

Teşekkürler.

kolay gelsın abı

Saol Mehmetim :)

Bereketli olsun. Valla ne yalan söyleyeyim, patpatlara pek güvenemiyorum, tehlikeli geliyor.

Teşekkürler.
Bizde patpata güveniyoruz işte onla büyüdük bisikletten sonra en çok bunu sürerdik :)

Güzel fotoğraflar Ercan eline sağlık..

Teşekkürler İsmail Trakkulüp için :)