sıfır deutz 4065 kabin klimali alacam tavsiye edermsnz

bu konuda, daha önce açılmış benzer konular mevcut.
deutz 4065, 72 hp turbo/intercool,ileri geri levyeli güzel bir traktör.
yakıt konusunda rodaj süresi dolunca yani 500 saatten sonra,iyice çekiş ve randıman artar.
kolay kolay kırılmaz.
tavsiye ederim.

Same Explorer 70 ve Argon 3^75 kıyaslarsak farklar var.
Traktörün çalışması eski seriye nazaran biraz daha esnek gibi duruyor.
Transmisyon seri olduğu için çabuk bayılıyormuş gibi gelebilir fakat motor tepkileri arasında fazla fark yok gibi duruyor.
Rodajın biraz devirli olmasında fayda var, pullukta 1800 devir kullanım iyi olur.
Traktörde 1600-1800 devir arası hafif ön kepçede kullanılacakmış gibi hissiyat var.
Ot balyesi bağlar fakat saman balyesi bağlamada tavsiye etmem.
Debriyaj kuru kavrama, eski seri yağlı levye idi, teknolojisi gerilemiş.
Klima kullanımında traktörden güç alınır.
Klima açık, saman balyesi bağlamak için 4100 e kullanmanızı tavsiye ederim.
En az yakıt bölgesi 1500-1900 devir aralığına çekiliyor.
Eski serilerdeki 1900-2300 devir aralığındaki bölgenin konumu değiştirilmiştir.
Ekonomik devirde az yakar, çok kaçar. :)
Motor gücü yüksek traktörü ekipmanda aynı güçte düşük devir bölgesinde kullanmış oluyoruz.
Hasan kel, Kel Hasan diyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
500 satten sonra seri 1 veya 1.5 ile 4/12 sürersin kronik sorunu easyliften zararsız uğultu sesi başka bişey yok km de 1 tl yakar çiftte kuru toprakta 2 lt tavında 1.4 ben kullanıyorum parça pahalılığı hepsinde aynı yağ değişimleri 350 tl yi hiç geçmedi parçası ucuz olan başak var onuda isterken styer diye istersen daha ucuz olur dedi başak kullanlar yoksa sizin deutzlarla parça pahalılığı aynı diyorlar

500 satten sonra seri 1 veya 1.5 ile 4/12 sürersin kronik sorunu easyliften zararsız uğultu sesi başka bişey yok km de 1 tl yakar çiftte kuru toprakta 2 lt tavında 1.4 ben kullanıyorum parça pahalılığı hepsinde aynı yağ değişimleri 350 tl yi hiç geçmedi parçası ucuz olan başak var onuda isterken styer diye istersen daha ucuz olur dedi başak kullanlar yoksa sizin deutzlarla parça pahalılığı aynı diyorlar
km'de 1 lt'mi ??

Servis bakımı mı 350 TL yi geçmedi? Biz 850 liraya yaptırıyorduk. Çok şükür garanti bitti.

• Muhteşem
Tepkiler: The_Hoca
Same Explorer 70 ve Argon 3^75 kıyaslarsak farklar var.
Traktörün çalışması eski seriye nazaran biraz daha esnek gibi duruyor.
Transmisyon seri olduğu için çabuk bayılıyormuş gibi gelebilir fakat motor tepkileri arasında fazla fark yok gibi duruyor.
Rodajın biraz devirli olmasında fayda var, pullukta 1800 devir kullanım iyi olur.
Traktörde 1600-1800 devir arası hafif ön kepçede kullanılacakmış gibi hissiyat var.
Ot balyesi bağlar fakat saman balyesi bağlamada tavsiye etmem.
Debriyaj kuru kavrama, eski seri yağlı levye idi, teknolojisi gerilemiş.
Klima kullanımında traktörden güç alınır.
Klima açık, saman balyesi bağlamak için 4100 e kullanmanızı tavsiye ederim.
En az yakıt bölgesi 1500-1900 devir aralığına çekiliyor.
Eski serilerdeki 1900-2300 devir aralığındaki bölgenin konumu değiştirilmiştir.
Ekonomik devirde az yakar, çok kaçar. :)
Motor gücü yüksek traktörü ekipmanda aynı güçte düşük devir bölgesinde kullanmış oluyoruz.
Hasan kel, Kel Hasan diyebiliriz.
Hocam saman balyası için Argon 80 veya agrolux 410 nasıl sizce?