SİGARAYA SON !!

selamın aleyküm abilerim kardeşlerim sözlerim sigara içenlere sigaranin içerisindeki zifir ve karbonmonoksit size nekadar zarar verdiğini herhalde hepiniz biliyorsunuzdur herkez zararından haberi var birde cebe olan zararından farkınız var yaklaşık 2 ay önce durduk yere bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine elektronik sigaraya başladım elektronik sigaranin size normal sigaraya göre %95 daha az zarar verdiğini söylesem belki birçoğunuz inanmayacaktır ama gercekten öyle ingilterede sigara biraktırmak için devlet tarafından ücretsiz dağıtılıyor ama maalesef ülkemizde sigara lobisinin yoğun baskısından dolayı satılması yasak ama satılıyor bircok kişi riskleri göz ardı ederek satıyor ülkeye aliexpres gibi bir satıcı var inernette ordan ülkemize giriyor son zamanlarda cok aşırı sipariş olduğu için gümrükten bazıları gecemiyor ama size ben orayı önermiycem ordan getirip üstüne karini koyup satış yapan kişiler var bende birçoğunun telefonu felan var birde haberlerde patlıyor felan gibi haberler yapıyorlar eminimki o reklamlar için sigara şirketleri milyarlarca para döktüler her duyduğunuza inanmayın banada inanmayın araştırım ben şimdi kendi cıhazımın resmini paylaşacağım içerisinde pil batarya olan herseyin patlama olasılıgı vardır ama siz düzgün hatasız kullanımınızda o ihtimal milyonda 1 bile deil telefonların patlama olasılığıyla aynı ankara antalya ve istambuldakı arkadaşlar abilerim gidip dükkanlardan alabilirler bana mesaj yazarlarsa yardımcı olurum diğer illerdekiler almak isteyenlerede güvenilir satıcıları önerebilirim elektronik sigara içerisinde n-base sıvısı konularak içiliyor nicotin oranını kendiniz belirliyorsunuz ilk bastan düşük nikotin ile başlamanızı öneririm kapalı ortamlarda içilebiliyor güzel kokusu var kokusu neyli içtiğinize bağlı kalıteli orjinal bir cihaz almak istiyorsanız 500 tl ya 3 aylık iceceğiniz likit ile cihazı alabilirsiniz 3 ay sonra sadece ml, 1 tl olan likit denilen sıvıyı alarak içebilirsiniz 6 ay 1 yıl içerisinde nikotin seviyesini 0 a düşürerek otomatikman sıgarayı bırakırsınız ayrıntılı bilgi için mesaj yazabilirsiniz hepinize dumansız pis kokusuz günler le iyi günler çiftçi abilerim kardeşlerim

İçmeyin abicim bırakın kurtulun hergün 10 tl ye o zehiri içeceğine 10teleye 20 paket kremalı püsküğüt alın 1 paket püsküğüt icinde 10tane var 20 pakette 200 tane püsküğüt yapar ohh miss yeyin ne güzel yaa ben çok severim kremalı püsküğüt sigarayı bırakın zararlı elektroniği de zararlı tarla sürerken canınız istiyor ise 1 püsküğüt 1 yudum fruko gazoz miss iş yaparken en sevdiklerim [emoji2] [emoji2] [emoji41] [emoji41]

valla abi eğr sigara kullanıyorsan almanı tevsiye ederim isitick pico almanı öneririm cok profesyonel ve kaliteli bir cihaz ben de onu kullanıyorum buharı cok yoğun ve hemen kesiyor içerisi 2 ml likit kapestesi var tank la 1 gün idare edebiliyorum eğer almak istersen internette bulabilirisn ama internetteki siteler 400 tl ye maal oluyor ama 2 3 tane arkadaş var isanbulda ben tanımıyorum ama güvenilir yani alış veriş yaptık problem olmadı 300 tl ye alabilirsin ordan

Sigara içmiyorum ben lakin kurum müdürümüz günde iki paket içiyordu üç haftada bıraktı. Devlet hastahanesi nin ücretsiz verdiği zyban adında bir ilâç kullandı ücüncü haftada bıraktı ve bir aydır içmiyor. Sigara kullanan arkadaşları devlet hastahanesine başvurmaya davet ediyorum. Kurtulalım şu illetten millet olarak.

evet hepiniz doğru söylüyorsunuz irade meselesi ama işte ben aşırı stras yapıyorum abilerim resmen herkeze kafa atasım geliyordu 3 hafta oldu 1 tal bile sigara içmedim hatta biri yanımda içse cok zarar veriyor kokusu cok itici ama uzaktan cok tatlı kokmuyor değil :D

evet hepiniz doğru söylüyorsunuz irade meselesi ama işte ben aşırı stras yapıyorum abilerim resmen herkeze kafa atasım geliyordu 3 hafta oldu 1 tal bile sigara içmedim hatta biri yanımda içse cok zarar veriyor kokusu cok itici ama uzaktan cok tatlı kokmuyor değil :D

Öyle bahanelerle geri başlama :) 20 sene önce bırakan bi abimiz canım çekmiyor ama yemekten sonra yine arıyorum diyordu. Birdenbire bırakmak dahada zor gelir kilo alınır ağızda yara çıkar insan dahada asabi olur. İçenle içmiyen arasında 5 dakika laflarına bakma yediğinden içtiğinden tad almaya bak.

Ben bir anda bıraktım 1 yıl 15 gün oldu. 15 yıldır içerdim bazen 1 bazen 2 paket. Bi akşam eve giderken son sigaramı içtim paketi çakmağı fırlattım bi daha tutmak için dahi elime almadım. İlk zamanlar çok zordu şimdi canım istiyo ama eskisi gibi değil... çok rahatladım nefes öksürük gibi problemlerim kayboldu fakat şu ağız yaralarından bi kurtulamadım. Şuan 2-3 tane aft var ağzımda ve diş etlerim acıyor yemek yemekte zorlanıyorum ama inatla içmeyecem ağzımda diş kalmasa bile içmeyecem :)