şiştttt bi bakın buraya

Ynt: şiştttt bi bakın buraya

Valla şunu söylemek istiyorum bu üstün(ne yazabilirim makine desen değil traktör desen değil motor hiç değil!)özelliklerdeki kocaoğlanı ilk sitede gördüğümde ne kadar etkileyici olabilir ki demiştim ama bu sene fuarda gördüğüm zaman bu traktör değil farklı bir boyut dedim kendi kendime...Yorum yapamıyorum erkan abinin dediği gibi klavyedeki tuşlarla ifade edemem hissettiklerimi

dennizs link=topic=12037.msg121727#msg121727 date=1230335369' Alıntı:
Valla şunu söylemek istiyorum bu üstün(ne yazabilirim makine desen değil traktör desen değil motor hiç değil!)özelliklerdeki kocaoğlanı ilk sitede gördüğümde ne kadar etkileyici olabilir ki demiştim ama bu sene fuarda gördüğüm zaman bu traktör değil farklı bir boyut dedim kendi kendime...Yorum yapamıyorum erkan abinin dediği gibi klavyedeki tuşlarla ifade edemem hissettiklerimi

Yorumunu takdir ettim

dennizs link=topic=12037.msg122648#msg122648 date=1230544400' Alıntı:
Takdir edilcek bişey varsa bu teknoloji ve bu fendt markasında görev yapan mühendisinden temizlikçisine kadar herkezin abi
dennizs link=topic=12037.msg121727#msg121727 date=1230335369' Alıntı:

Hala bir kuru inatla bu makinaya abuk sabuk laf edenlere armağan olsun.