sitemiz sakinlerinden tahir adlı üyemizin traktöründen bir kaç güzel kareler

Ynt: sitemiz sakinlerinden tahir adlı üyemizin traktöründen bir kaç güzel kareler

MADEM massey okadar iyi güzel motor tamam bn kötü demiyorum bnmde zetordan önce mf275lik var tamam kötü deil bn zetorada kötü demiyorum kardeş ama 8441 zetor 3,085 mfyi ezdi diğerlerini söylemiyorum bile daha bunu neden kabul etmiyor sun tmm 100 zetoru 398 ezmiştir olabilir ama 8441 3,085 ezdi sen haticeye deil neticeye bakacaksın HERKESİNKİ MOTOR BNMKİ ZETOR DOSTUM

Ynt: sitemiz sakinlerinden tahir adlı üyemizin traktöründen bir kaç güzel kareler

tahir link=topic=27573.msg229044#msg229044 date=1258565009' Alıntı:
MADEM massey okadar iyi güzel motor tamam bn kötü demiyorum bnmde zetordan önce mf275lik var tamam kötü deil bn zetorada kötü demiyorum kardeş ama 8441 zetor 3,085 mfyi ezdi diğerlerini söylemiyorum bile daha bunu neden kabul etmiyor sun tmm 100 zetoru 398 ezmiştir olabilir ama 8441 3,085 ezdi sen haticeye deil neticeye bakacaksın HERKESİNKİ MOTOR BNMKİ ZETOR DOSTUM
ben 3085 e kendi denginde kafa tutacak traktör göremiyorum ama bak dikkat et traktör diyorum zetorü bu kategorinin içine koymuyorum ben.yıılardır var zetor diye bi marka ama bi türlü yol alamıyo bu nedenki acaba belkide maseyi felan eziyosa senin dedigine görew massey markası ilerletmiyodur bizim yerimizi alacak diye hhee ne dersin???

tahir link=topic=27573.msg229031#msg229031 date=1258563411' Alıntı:
kardeşim biz pancar çekiyoruz eğer sende pancar fabrikasına gittiysen bilirsin kesin görmüşsündür boşaltım için makinaya çıkıyoruz römorkla birlikte bu esnada boşaltım için çıktığın makina damper gibi kalkıyor traktörlerin önü kalkmasın takla felan atmaması için makinada zincir ler var ön dingile yakın ön dinigllerden yani o çuval bağlı yerlerden trakrörü makina ya bağlıyoruz bu esnada makina traktörü sıraklıyor aşağı yukarı hafifce pancar kalmaması için ne kadarda olsa traktör hopluyor sırkalerken ve o çuvallar olmasa dingilde çizikler ve zamanla oralardan pas akıyor oda hiç hoş bir görüntü deil piz bire bir nekadar da olsa bir em niyet amacı ile paslanmasın diye oralara çuval bağladık

sorumu cevapladığınız için teşekkürler

nailyetek link=topic=27573.msg228911#msg228911 date=1258490896' Alıntı:
Teşekkürler Tahir.. Bu arada konuyu açan Sefa ya ayrıca teşekkürler.. Traktör gayet güzel.. Ön lastik ebatları geniş ve çapı küçük olması daha bi güzel duruyor.. İyi günlerde kullanın..
saol abi yorum için teşekürederim

KONYALI ALİ link=topic=27573.msg229047#msg229047 date=1258565401' Alıntı:
ben 3085 e kendi denginde kafa tutacak traktör göremiyorum ama bak dikkat et traktör diyorum zetorü bu kategorinin içine koymuyorum ben.yıılardır var zetor diye bi marka ama bi türlü yol alamıyo bu nedenki acaba belkide maseyi felan eziyosa senin dedigine görew massey markası ilerletmiyodur bizim yerimizi alacak diye hhee ne dersin??? arkadaşlar erkezinki kendine lütfen kapışmayalım epimiz dost kardeşiz yauv ayıptır etmeyin :D :D

enter link=topic=27573.msg228971#msg228971 date=1258545979' Alıntı:
paylaşım için sefa abiye teşekkürler arka camdaki yazı ve zetor harika birde bişi soracaktım ön takımı niçin çuvalla sardınız ve zetorun en beyendiğim serisi tekrar teşekkürler güle güle kulannın
saol kardeşim sanda teşekürederim yorum yaptıgın için

KONYALI ALİ link=topic=27573.msg229030#msg229030 date=1258563221' Alıntı:
geçen sene bizim köye denemek için fabrika getirmiş 100 lük zetör karşısına rakip 100 bg üzeri traktör istiyodu başka traktörleri traktörden saymıyodu.neyse köylü toplandı boş bi tarlaya cuma çıkışı herkez gitti bakmaya.aslında birisi pazarlık yapmış bizim oralarda bu motrdan hiç yok bi getirinde deneyelim demişler.zetöre rakip 398 geldi.398 i görünce getireceniz motor bumuydu diye gülüyodu zetörcü ikisinede 5 li taktılar 398 tepesine çıktı 100 lük zetörün.sonra arkadanda 6460 geldi 1 saat felan motor denediler zetörün sonunda hareret sona vurdu zetörcü pullugu saldıgı gibi kaçtı.yoksa mtor yanacaktı.alacak adamlarda vazgeçtiler almaktan.
burada zetoru karalamana gerek yok senın motorun ne getır aynı beygırde bı zetorla deneyelım.kımse gormedıgı için yalan atıosun 398 gectı dıe bızım buralarda 398i td95le gecıyoruz bızde bılıyoruz 398ı 398 ılk once 8441 i bı gecsın sonra 100 hplıkl zetora kafa tutsun