Sizce hangi traktör

Arkadaşlar 200 bin TL bandında sıfır 4 çeker traktör alacağım. New Holland td90d ya da Erkunt 85Lüks düşünüyorum bilgisi olanların görüşünü alabilir miyim.

Evet bir yıllık ödeme ise 100 bini iki yılda ödersen artı 6 bin daha faiz biner ustüne

dün bankayla görüştüm.

ortalama olarak;
100.000 TL traktör kradisi için (Yerli üretim) 4 taksitte geri ödeme vadesi, sigortalar v.s. herşey dahil toplam 115.000'i geçmez dedi. 200.000 tl için 230.000 gibi. Yani kardeşim bana sonradan hesap çıkarmayın azami tahminen evrak mevrak sigorta ıvır zıvır herşeyi çıkarın dedim, maksimum bu hesabı yaptı. Yalnız sanırım kasko olayı var mecburi o ne kadar tutuyor bilmiyorum. çünkü malum rehinliyorlar traktörü. Bir de traktörün yaşına göre ters orantıyla vadeyi düşürüyorlarmış. Allah faiz belasına düşürmesin

Bir de ÇKS sordu. 30 dekar dedim. 30 dekara 200 bin zor yalnız dedi:) ulen 30 dekarı işlicek sıfır traktör daha ucuz yokki :)))) piyasadan haberi yok garibimin. En g.t. b.kl. kara şanzıman dedem zamanından makina olmuş 50 bin lira.

İnşallah şu döviz düşer bişeyler olur da şu traktörler biraz ucuzlasa bari yav. sıfırda gözümüz yok eski meski devam ederiz biz

Arkadaş bu nasıl piyasa !! dolar attığı zaman bayiler her gün yeni zam listesini açıklıyorlar . Dolar düşünce kimseden ses yok 8.56 dan şuan 7,64 e indi . Biraz insaf ya . !! Bence devletin tam olarak ta b unu denetlemesi gerekiyor. Çiftiçiyi korumanın yolu burdan geçiyor. Bunu sadece traktör olarak düşünmeyin yem, gübre vs. bunların hepsi dolarla saatlik değişmekte. Ben hangi bayiden alsam şuanki fiyat diye peşin veriyor. Her neyse dolar düştü fakat fiyatlar düşmeyecek . Kandırma amaçlı bi kaç firma kampanya adı altında düdüklemeye devam edecek

dün bankayla görüştüm.

ortalama olarak;
100.000 TL traktör kradisi için (Yerli üretim) 4 taksitte geri ödeme vadesi, sigortalar v.s. herşey dahil toplam 115.000'i geçmez dedi. 200.000 tl için 230.000 gibi. Yani kardeşim bana sonradan hesap çıkarmayın azami tahminen evrak mevrak sigorta ıvır zıvır herşeyi çıkarın dedim, maksimum bu hesabı yaptı. Yalnız sanırım kasko olayı var mecburi o ne kadar tutuyor bilmiyorum. çünkü malum rehinliyorlar traktörü. Bir de traktörün yaşına göre ters orantıyla vadeyi düşürüyorlarmış. Allah faiz belasına düşürmesin
1 ay kadar önce arkadaşım aldı case 75c 2014 146 bin TL faiz 4.5 yıllık kasko mecburi 1600 TL gibiydi. Oda her yıl papılcak kredi bitene kadar

dün bankayla görüştüm.

ortalama olarak;
Alirken oyle derler sonra bir bakmişsin neler neler, ben 12 dedim sen 10 dan hesapla, 100 binin 4 senede 25 bin odemeli ilk yil 10 bin ikinci yil 7,5 ucuncu yil 5 , 4.yil 2, 5 .toplamda kasko masraf su bu 25 bin tl yi gözden cikar.hepsi icinde

dün bankayla görüştüm.

ortalama olarak;
3 ay önce case jx 100 aldık 151.500 kredi kullandık 5 yılda 186.150 ödeyeceğiz bence 4 yılda 230.000 i geçer.