sizce TüMoSaN 8105 mi Td 1oo d mi ??

Ynt: sizce TüMoSaN 8105 mi Td 1oo d mi ??

Bu senenin başında Ocak 7 De Tümosan 8105 Aldık.Hiç Memnun Kalmadık.Herklerde Çeki Çok İyiydi Ama Kazayaklarında Traktör Devamlı Zıplıyor.Fren Namına Bişey Yok.Kuyruk Mili Devamlı Dönüyor.Kabin Zaten Öylesine.Vites Kafaları Devamlı Elinde Kalıyor.Deponun Orada Kuşak Gibi Bi Demir Var Depoyu tutan.Kaç Kere Değiştirdik Hatırlamıyorum.Devamlı Kopuyor.Klima Ötüyor. En Dandilk Lastik var Üzerinden.ekmek Yer gibi Yiyor Lastiği.
Ramazan Ayında Kadir Gecesi Günü Nh Td110d Aldık.Şimdi Anladım Kabinli traktöre bindiğimi.Konfor İşcilik Çok Güzel.Daha tarlada Denemedik Çekisi hakkında bişey Söyleyemem.

Yakıttan Bilgi Vereyim.Tümosanla ilk geldiği zaman 35 40 km yol yaptık yaklaşık 20 lt mazot yaktı.
Nh İle Aynı yolu 2 kere yaptık 40+40.Sonrasında bostan Beklemeye Gittik.Canımız Sıkıldıkca gezdik Samimi Olarak Söyleyim 30 Litre Yaktı Yakmadı.İnanamadık NH Bu Kadar Az Yakıt yakan Traktörü Nasıl Üretti.
Gercekten Çok memnunuz Nh Dan.Tarladada bir O kadar iyi olur inş.Cevap yazmamın nedeni Marka Kötülemek değil.Sadece Başımızdan Geçenler.
İyi Forumlar

Cll_ford link=topic=67515.msg767599#msg767599 date=1377077492' Alıntı:
2003 model td 95 ligi 45 bine alan satan yok ne 60 bini
valla bizim NH bayisine sordum 60 bin dedi ben onun yalancisiyim Hatta sordum niye bu kadar pahali diye adamda dediki NH bu ölüsüde diriside para eder dedi hem 45 bin çok ucuz değil mi 40 bine zaten 70-66 80-66 filan satiliyorya..
2468 link=topic=67515.msg767653#msg767653 date=1377094416' Alıntı:
MASSEY FERGUSON 3.105 O KADAR
Konunun 3.105 le ne alakasi var
eymirli06 link=topic=67515.msg767885#msg767885 date=1377170692' Alıntı:
Bu senenin başında Ocak 7 De Tümosan 8105 Aldık.Hiç Memnun Kalmadık.Herklerde Çeki Çok İyiydi Ama Kazayaklarında Traktör Devamlı Zıplıyor.Fren Namına Bişey Yok.Kuyruk Mili Devamlı Dönüyor.Kabin Zaten Öylesine.Vites Kafaları Devamlı Elinde Kalıyor.Deponun Orada Kuşak Gibi Bi Demir Var Depoyu tutan.Kaç Kere Değiştirdik Hatırlamıyorum.Devamlı Kopuyor.Klima Ötüyor. En Dandilk Lastik var Üzerinden.ekmek Yer gibi Yiyor Lastiği.
Ramazan Ayında Kadir Gecesi Günü Nh Td110d Aldık.Şimdi Anladım Kabinli traktöre bindiğimi.Konfor İşcilik Çok Güzel.Daha tarlada Denemedik Çekisi hakkında bişey Söyleyemem.

Yakıttan Bilgi Vereyim.Tümosanla ilk geldiği zaman 35 40 km yol yaptık yaklaşık 20 lt mazot yaktı.
Nh İle Aynı yolu 2 kere yaptık 40+40.Sonrasında bostan Beklemeye Gittik.Canımız Sıkıldıkca gezdik Samimi Olarak Söyleyim 30 Litre Yaktı Yakmadı.İnanamadık NH Bu Kadar Az Yakıt yakan Traktörü Nasıl Üretti.
Gercekten Çok memnunuz Nh Dan.Tarladada bir O kadar iyi olur inş.Cevap yazmamın nedeni Marka Kötülemek değil.Sadece Başımızdan Geçenler.
İyi Forumlar
diyosun yani

Arkadaşlar çiftçi olan insanın ömrü traktör üstünde geçiyor . Orjinal kabinli olan traktörde konfor çok güzel . tarlada iş yaparken hiç yorulmuyorsun , kabin toz almaz , kabin çok fazla ses almaz , ikinci eli güzel , newholland kullandıktan sonra tümosan kabinli kullanmazsın . çünkü kabinleri çok kötü . sadece tümo biraz ucuz olur . ( Konfor ) bakımından kesinlile NEWHOLLAND al derim . tümosan ( MOTOR ) ) olarak kötü değil ama kabin yaramaz . HAYIRLI OLSUN GÜLE GÜLE KULLAN .