ŞOK OLDUM..!!!

Ynt: ŞOK OLDUM..!!!

Horozkentli-Yasar link=topic=79765.msg945353#msg945353 date=1418373739' Alıntı:
ben new hollandı kastetmedim bu konuda sadece türkiyedeki tutulan motorlardan bahsettim ve snn same dedigin motorun depo kapagı ucuz olabilir belki ama bnm bildigim same deutzların pompa sistemleri biraz farklı bi nh tumo erkunt un pompası gittiginde ne kadar masraf açar bak bide deutz same grubunun pompa sistemi kaç para masraf açar ona bak arkadaşım. ha dersinki deutz samenin pompası saglamdır dersin belki ama türkiyedeki akaryakıt fiyatları yuksek oldugu için mazotların içinde falan su çıkıyor belki başka şeyler bile katıyolar. bilmeden alıyosun arıza yaparsa eger anlarsın farkı. ve deutz sameler kotu traktorde demiyorum deutz 2013 yılının en iyi traktoru seçildi avrupada bildigim kadarıyla.
evet sistem farklı ama daglar kadar masraf farkı açmaz.yaklaşık 7000 saatte tıkır tıkır çalışıyor pompası.ne Avans ne sibop ne pompa ayarı hiçbişey yapılmadı sorunsuz çalışıyor.ayrıca arızalandıgında saydıgın markaların iki katı masraf çıkartsın.10000 saatte bir kere arızalanır senın saydıkların o saate kadar 3 kere arızalanır.saglamlıgada bakmak lzm.öyle olursa nerde kaldı samenın pompasının masraflı olması