T5050- T5060 T5070 Serisi kullanım kılavuzu hakkında

Ben t5060 kullandım çekiş gücü olarak çok başarılı torkun yüksek oluşu hemen kendini belli ediyor. Lakin c serisi konfor ve yakıt tüketimi olarak çok daha üstün ayrıca şanzıman üstünlüğüde var. Ben biraz temkinliydim ama c serisine geçince kesinlikle hakkını verdiğini düşünüyorsunuz. G serisi powershift olmadığı için tam bi kıyaslama olmaz ama onunda sadece debriyaj kısmı var c sen farklı olarak.
Ben size konudan bağımsız başka bir şey sormak istiyorum. Sanırım sanırım Deutz Fahr 5g ve 5c serilerini kullanıyorsunuz. T5000 serisiyle 5g ve 5c serilerini aynı güç kriteti baz alarak kıyaslar mısınız?

Rampalı bir yolda nakliye işi yaparsanız tork yedekleri yüksek olan modelin vites değişimine fazla ihtiyaç duymayacağı görülür.
T5000 serisi , 1500 rpm max tork , 2400 rpm max güç veriyor , zamanlama kayıpları , çalışma devir aralığı 900 rpm
Deuthz 5C , 1600-1800 rpm sabit tork aralığı , 2200 rpm güç aralığı sonu , 600 rpm kısa devir çalışmalı motor kullanıyor. Vitesi 3 e bölüyor, 600 devir çalışma aralığı bulunduğu için vitesi 2 ye bölse 30*30 şanzımanla bile kullanışlı bir özellik gösterirdi.
Yaş zemin sürümlerde, T5000 serisi farkını gösterir.
Beygirleri midilli değil rafan beygiridir.
Motor karakteristiği üstünlüğü de T5000 serisinde bulunuyor.
Kuyruk mili tork yedekleri %50 civarlarıdır.
10 tonluk katı gübre römorkuna bağladığınızda T5000 yakıt avantajına geçebilir.
Kumsal zeminde hafif işçilik yaparsınız, bir şey diyemeyiz.

Traktörünüz hayırlı olsun güle güle kullanın bizde de T5070 var merak ettiğiniz yerler olursa yardımcı olurum ama maalesef ki kullanım kılavuzunu almadık eski sahibinde kaldı
Merhabalar ben t5070 in almak istiyorum daha önce TL100A modeli vardı. Şu an John Deere 5085m modeli var bu da bize küçük geliyor. Acaba traktör hakkında bilgi verir misiniz?