Tarımsal kredilerde faiz oranı düştü

Arkadaşlar özellikle Emre ve Fuat bey arkadaşlarım lütfen daha fazla işi siyasi yöne cekmeyin .
ya bak ne güzel bir birinizi yüz yüze görmeden bi nebzede olsa dostluk edinmiş insanlarsınız . biriniz ürettiği prinçi birinizde kayısı ve bademi göndererek bir birinizin gönlünü hoşnut etmişiniz.
bırakın siyaseti siyasiler kendileri yapsın.
yazdıklarımı sakın ola yanlış anlamayın sizlerle yüz yüze görüşmek nsp olmasada sevdiğim insanlarsınız o yüzden ortamı yumuşatmak için yazma gereği duydum.

Arkadaşlar özellikle Emre ve Fuat bey arkadaşlarım lütfen daha fazla işi siyasi yöne cekmeyin .
ya bak ne güzel bir birinizi yüz yüze görmeden bi nebzede olsa dostluk edinmiş insanlarsınız . biriniz ürettiği prinçi birinizde kayısı ve bademi göndererek bir birinizin gönlünü hoşnut etmişiniz.
bırakın siyaseti siyasiler kendileri yapsın.
yazdıklarımı sakın ola yanlış anlamayın sizlerle yüz yüze görüşmek nsp olmasada sevdiğim insanlarsınız o yüzden ortamı yumuşatmak için yazma gereği duydum.
Bende öyle düşünüyorum
Ama Fuat bey yanında . Kovulan biriyle bir araya gelince gaza geliyo.
Sonuç istemeseler bastakiler yine aynı ortak yönleri aynı düşünmeleri .

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Ersen bey tarsim işi bi nevi teselli gibi birşey .olası durumda şartları kendi belirleyen bir kurum . bunları bildiğim halde imkanlar doğrultusunda yaptırıyorum ben.
diğer türlü benim iznim haberim olmadanda ne tkk nede banka siğorta işlemi yapmış değil.
sizin tarsimle ilgili bi sorununuz vardı bi sonuç cıkmadımı o işten.
Çıkmadı hocam çıkacağı da yok. 2,88 den ödddiler çeltik bedellerini. Ben 5.60 a sattım. Mecburen teselli ikramiyesi gibi bizde yaptırıyoruz. Geçen buğdayları yapmaya gittim yine kafalarına göre yapıyorlardı. Dedim hayır hangi tarlama hangi cins ektiysem tek tek düzelttirdim. Sonra haftasına tkk gitmiş çks de çiçek yazdığım yere kafasına göre sigorta yapmış. Zaman bulayım detaylı bir şekilde hem cimere hemde bölge müd. Şikayet dilekçesi hazırlayacağım.

Çıkmadı hocam çıkacağı da yok. 2,88 den ödddiler çeltik bedellerini. Ben 5.60 a sattım. Mecburen teselli ikramiyesi gibi bizde yaptırıyoruz. Geçen buğdayları yapmaya gittim yine kafalarına göre yapıyorlardı. Dedim hayır hangi tarlama hangi cins ektiysem tek tek düzelttirdim. Sonra haftasına tkk gitmiş çks de çiçek yazdığım yere kafasına göre sigorta yapmış. Zaman bulayım detaylı bir şekilde hem cimere hemde bölge müd. Şikayet dilekçesi hazırlayacağım.
Hayırlısı olsun canınız sağolsun.
benim yeni yaptırdığım siğorta teminat vs işinde buğdaya 2 bin tl fiyat biçmişler.
arpa içinde galiba 1640 tl idi . bende çks de hangi parsele ne cins arpa buğday ektimse o şekilde yazdırdım .
olası durumda zaten kendileri nsl işine gelirse o şekilde işlem yapacagı kesinde.
sizin çiçek yazan yeri siğorta yapan kurum hangisi tkk yetkililerimi yoksa tarsim kendimi.

Bende öyle düşünüyorum
Ama Fuat bey yanında . Kovulan biriyle bir araya gelince gaza geliyo.
Sonuç istemeseler bastakiler yine aynı ortak yönleri aynı düşünmeleri .

Gene anlamıyorsun kardeşim savunulacak bir tarafi yoksa başta olmazlar o sana göre sadece .
Seçimle geldi seçimle gider bu kadar
Benim kisilerle alip veremedigim yok,bizimki memleket meselesi sende bunu anlamadin,acik acik burda herseyi soyleyemiyorum,sen hep baska yere cekiyorsun ,be diyorumki yanlis yoonetiliyoruz ,sen diyorsun secimle geldi secimle gider,ben darbemi yapalim dedim ,biz seninle anlasamayiz ,sen udeolojik bakiyorsun,5 milyon suriyeli cingeneyi memlekete sokarken aklin nerdeydi, aklinla yasa ne deyim.dahada yazmiyorum hayirli geceler olsun,

Benim kisilerle alip veremedigim yok,bizimki memleket meselesi sende bunu anlamadin,acik acik burda herseyi soyleyemiyorum,sen hep baska yere cekiyorsun ,be diyorumki yanlis yoonetiliyoruz ,sen diyorsun secimle geldi secimle gider,ben darbemi yapalim dedim ,biz seninle anlasamayiz ,sen udeolojik bakiyorsun,5 milyon suriyeli cingeneyi memlekete sokarken aklin nerdeydi, aklinla yasa ne deyim.dahada yazmiyorum hayirli geceler olsun,
Benimde söylemek istediğim halk bunlari istiyor yani seçimle gelen kısmı
Beğenmeyen varsa istemez seçimle de böyle gider kısmı bu
Ben şimdi Suriyeli girdi diye başka partilere de oy vermem
Anlaşamadıgımız yer buysa benim demek istediğim de bu

• Beğen
Tepkiler: Adil_d
Arkadaşlar konu zirai krediler
Nerden nereye gidiyor.
Kusura bakma iskender bey
Isallah istediginiz evi alirsiniz gunduzde bildiklerimi yazdim,
3 sene once cksde celtige 14 ay sonra odemelu kredi aldim,belki baska urunlerede verirler,muhakkak hepsinin dekar basi verilecek miktari bellidir.celtikte dekara 800 tl uzeri kabaca deyim.
Birde uzerinize 3 senedir kayitli bikac hayvan varsa dusuk kredili hayvan kredisi alabilirsiniz,bildiklerim bunlarla sinirli.