Tarlaya ortak olanlara sürek avı başvurusu!

Selamın aleyküm birçok bölgede olduğu gibi bizimde bölgenizde domuzlar var bu sene çok fazla artış gösterdiler bazı yulaf tarlalarına biçerdöver sokmadı komşularimiz bizimde tarlalaimizdan en az %50 kayıp verdik bunun tek çaresi sürek avı diye biliyorum cimerde tarım ve Orman bakanlığı sayfasında sürek avı başvuru diye bi bölüm var acaba orasi avcıların sürek avı yapmak için başvuru yaptığı sayfamı bunu anlayamadım daha önce bölgenizde sürek avı için başvuru yaptınız mı internet üzerinden halledilebilirmi dediğim sayfayınin ekran görüntüsünu aşağıya bırakıyorum teşekkür ederim şimdiden.

Resimler ve ekler

• Screenshot_20210916_163933.jpg
    Screenshot_20210916_163933.jpg
    65.8 KB · Görüntüleme: 21
Burdaki insanlar genelde hep tarımla ilgili oldukları için onlarında domuz sorunu vardır başlarından böyle bi olay geçmiştir diye yazmıştım abi. Bizim ekim yaptığımız yerde iki tane köy muhtarı tarla ekiyo onlarında tarlasina domuz giriyo ama umurlarında değil lafta muhtarlar.
Cimer'den başvuru yaptığınız zaman ilgili kuruma gider talebiniz değerlendirilir. onunla uğraşmayım yüz yüze gidip konuşayım derseniz ilçe tarım müdürlüğüne gidin bir dilekçeyle. durumu anlatın. hangi köyündesiniz bilmiyorum ama neredeyse her sene yapılıyor mücadele amaçlı sürek avı Ilgaz'da.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Cimer'den başvuru yaptığınız zaman ilgili kuruma gider talebiniz değerlendirilir. onunla uğraşmayım yüz yüze gidip konuşayım derseniz ilçe tarım müdürlüğüne gidin bir dilekçeyle. durumu anlatın. hangi köyündesiniz bilmiyorum ama neredeyse her sene yapılıyor mücadele amaçlı sürek avı Ilgaz'da.
Yukarı bozan danişment abi o arada bizim mahalle Danişmente bağlı bizim buralarda çok arttı sürüyle geziyolar bide tek bi sürü değil sen ılgazlısın galiba neresindensin.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin