---- TD 140 ---

Ynt: ---- TD 140 ---

Fotoğraflarda göründüğüz üzere Prototip yazıyor. Yani belli bir süre daha sahalarda göremeyeceğiz diye düşünüyorum. Belki üretime geçmeden de kalabilir. Sonuçta deneme amaçlı üretilmiş. Yalnız piyasaya sürülmüş gibi lanse edilmesi biraz garip. İlk biz ürettik diyerek, sanki satışa sunulmuş gibi dile getiriliyor. Camlar filmli, tipi sanki arkadaşların dediği gibi T6000 serisi. Sanki kaporta kabin değişmiş konmuş gibi....

alipasalierkan link=topic=63813.msg718441#msg718441 date=1363286424' Alıntı:
Fotoğraflarda göründüğüz üzere Prototip yazıyor. Yani belli bir süre daha sahalarda göremeyeceğiz diye düşünüyorum. Belki üretime geçmeden de kalabilir. Sonuçta deneme amaçlı üretilmiş. Yalnız piyasaya sürülmüş gibi lanse edilmesi biraz garip. İlk biz ürettik diyerek, sanki satışa sunulmuş gibi dile getiriliyor. Camlar filmli, tipi sanki arkadaşların dediği gibi T6000 serisi. Sanki kaporta kabin değişmiş konmuş gibi....

Dedim ya ortada bişi yok, PR MarCom sadece...Belki hiç olmayacak....Ama dediğin gibi sanki satışa sunulmuş gibi lanse ettiler...

alipasalierkan link=topic=63813.msg718441#msg718441 date=1363286424' Alıntı:
Sanki biraz ama şu kaporta tasarımı filan zengin bi görüntü katmış.Nh umarım fiyat performanstada bekledigimiz oranı yakalar.

Ne yerlisi yahu dalgamı geçiyorlar türk milletinle uyanıklara bakın siz. BU TRAKTÖR BUZ GİBİ AVRUPA kabin yarış onun hericinde herşey avrupa iddia ederim ama tartışmaya girmem. saygılar

ORION link=topic=63813.msg858578#msg858578 date=1394034177' Alıntı:
Baya eskı bir konuyu güncellemek üzereyim ancak ne oldu bu traktöre çıkarsalardı çok iyi olucaktı en azından bu yolda bir kilometre taşı koycaklar ve diger markalarda rekabet için daha büyük ve teknolojık makınalar yapacaklardı ama patladı heralde... :)

Bana kalırsa Maksimaya misilleme olarak aceleyle çıkardılar çünkü iç dizaynı görünmüyordu. Maksima da beklentilerin altında çıkınca üretim için acele etmiyorlar galiba.Erkunt yeni modelleri tanıtınca açığa çıkar heralde bu model de....