TD 85D DT

Ynt: TD 85D DT

KILIMALIMI SENIN MOTOR.BENIM TD65 AYNI OYLE HARARET YAPIYODU KILIMAYI SOKTUM MOTOR RAHATLADI RADYATRU SUREKLI HAVAYLA TEMIZLEMEN GEREKIYO...BU TD LERIN RADYATORU TOZA GELMIYO TEZ TIKANIYO PETEKLER.NH RADYATORDE DEĞİŞİKLİK YAPMIŞ SERVIS TE OYLE DUYDUM..

KLİMA YOK RADYATÖRDE DEĞİŞTİ,KASNAK DEĞİŞTİ VANTİLATÖR DEĞİŞTİ.ÇÖZÜM YOK.RAMBADA ÇALIŞIRKEN ÖZELLİKLE NERDEYSE YANACAK.SONRA BOĞULUYOR.BEN ANLAMADIM ARKADAŞLAR.GERÇEKTEN BÜYÜK SIKINTI.

abi aldığın bayiyle irtibata geç kamil özdeni ara 05495626448 daha olmadı müşteri memnuniyetini ara 0216 444 0 648 hepsini şikayet et bu servisler azıttı nh bu konuda çok tembelleşti bi nh kullanıcısı olarak nh den sogudum arkadaşlar

hava filitresinide temizliyorum.ben 20 yıldır saman yaparım.ben saman makinasının traktör stop ettirdiğini bunda gördüm arkadaşlar.yok böyle birşey imkan olsada size göstersem.yani bizim servis bayii ile paslaşıyor arkadaşlar.sattığı traktörden komisyon alıyor.bu durumda elin günün içinde mala şöyle böyle dermi.birde bu işler tarafsız bir kurum tarafından yapılmalı.mesela mazot pompası arızalı.yetkili servis ne kadar dürüst davranır sizce.ben inanmıyorum.
mazot pompasını sökelim uzelde yada erkuntta inceletelim dedim hemen itraz.vay efendim bizim rakibimizmiş.ben tüketici olarak şu andan itibaren nh ' da benim rakibim değilmi.sizce yanlışmı düşünüyorum.

Çok haklısınız.Bizim balyacılar TD85 kullanıyor balyada.Arazimiz de eğimlidir,bolca rampalar vardır ama bu tarz sorunları olmuyor.Sanırım sizinki imalat hatası.İnşallah en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulursunuz...

bizim bir akraba satın aldı.tarlada herk yaparken stop etmiş çalıştıramamış.servisi aramış halletmişler.bizde 80-66dt var adam sizinki kadar randımanlı çalışmıyor diye dert yandı..fakat başka bir tanıdığımda kullanıyor ve çok memnun..sizdeki traktörde üretim hatası olabilir..şahsi görüşüm servisle vakit kaybetmeyin direk trakmaka başvurun...

kardeş hic onunla ugraşıp derde kalma bence sat kurtul ve sana tavsiyem git temiz ikinci el mf 3.105 al nasıl işe kosarsan koş yakıt mı inan sana garanti td 85 ten daha az yakar... hem ikinci elide ucuz.. hicbir zaman kesilmez drdramazsın hararet mi??? oda ne aklına bile gelmesin cukr ovada bir gunde 1200 balya atıyor bir günde sen bu makinadan al derim akşama kadar bir depo mazot yakıyor nhesabını sen yap bizde tam fuul ediyosun 90 litre yakıyor var hesabını sen yap........ ok-*-s ok-*-s

ARKADAŞ YARGITAYIN EMSAL KARARI VAR ARIZALARINI KANITLARSAN TARIMIM VE İŞİM AKSADI,EKONOMİK ZARARIM MINDA KARŞILANMASI DİYE TÜKETİCİ BİRLİKLERİNE BAŞVUR.İNTERNETDEN AYIPLI ARAÇ LAR DEDİĞİN ZAMAN İLĞİLİ KONULARI BULURSUN.BAŞARILI OLURSUN.KÖYÜMDE BİRİNDE TD95 VAR 2007 MODEL ÇOK SORUN YAŞIYOR.2005 TD 85 VAR YAKIT VE BAYILMA BİRKAÇ SORUN DAHA VAR.SERVİS İŞİ ÇÖZEMİYOR.HATDA KREDİLİ ALMIŞSAN BANKA DA SORUMLU.KREDİN BİTENE KADAR TRAKTÖR GARANTİLİ KORKMAN ARAŞTIR BULURSUN CEVABINI BUKADAR YOL YETER

arkadaşım bende de td85 dt var radyatörü çok sık ve hemen tıkanıyo garanti süresince servise defalarca söylememe rağmen değiştirmediler.böyle oluncada samanda çabuk hararet yükseliyo.benim de hidrolik sistemi çokyavaş çalışıyo servis fazla ilgilenmiyor traktör gücüyle götürüyor pulluğu.4 lü 12 numara pulluk takıyorum 1 nci vitesle gitmiyo

BEYLER BENDE TRAKTÖRÜ DEĞİŞTİRCEM,TD85 KULLANAN ARKADAŞLARIM SİZCE BEN İKİ TRAKTÖR ARSINDA KALDIM TD85DT PULUS YADA T5040 OLACAM TABİKİDE T5040 TEKNİK BAKIMDA ÖZELLİKLERİ FAZLA OLAN Bİ TRAKTÖR AAMA ARALARINDAKİ YAKIT FARKI NASIL OLUR ONDAN KORKUYOM YANİ T5040 KIN SİLİNDİR HACMI 4.5 TD85DT NİN Kİ İSE 3.9 BİRDE SÖYLENTİYE GÖRE TD 85DT TARLADA T5000 SERİSİNDEN DAHA PIRATİK OLDUĞU SÖYLENİYO.ARTIK KAFAMKARIŞTI HERKEZ BİŞEY SÖYLÜYO.