TD 95 D

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
Ynt: TD 95 D

kötülemek için degil.yakın akrabam da ve köylümde var.bende servet erkunt var 80 lik ben takıyorum 5 li bıçak onlar takıyor 4 lü bıcak 64 litre mazot alıyor durduğu yerde erkunt normalde 70 litre dopo 55 dönüm arazi sürüyorum o depo ile adam gibi sürmekle normal sürdüğüm zana 60-64 dönüm sürüyor 1000m2 den onlar 100 litreden fazla galiba 35 40 dönümü sürmüyor.ben eger 4 lü 14 koşarsam birlitrenin altına bile düşüyor.devamlı test halimndeyiz köyde idda olunca ben hertürlü şartlarda td 95- tarlada eziyorum desem inanmayacaksınız.ama gerçek.sırf isim ve kaborta için satılıyor.

doganbey1 link=topic=118.msg132924#msg132924 date=1231628945' Alıntı:
sağol abi teşekkür ederim tebrik ettiğin için bende seni tebrik ederim güzel bir tesis kurduğunuz için kaç senede o hale getirdiniz orayı
inanmazsın ama 8 ayda bu hale geldi biz burayı bi binası yapık halde hazır satın aldık ve 3 bina daha yaptık

acar link=topic=118.msg131403#msg131403 date=1231496098' Alıntı:
ya bana valtra deme bilader td85 ile valtra a95 i ağlatıyorum ben burada geniş lastik var a95 te motor emekliyo ayrıca 3 aylık motor diferansiyal dağıttı
td serisi yerli konfor açısından rahatlık yok avrupalar gibi ama çeki yönünden avrupa modellerinin bile üzerine çıkacak bi seri şahsen td85 ten çok memnunum ve aynı beygir güçlerinde daha iyi olanınla karşılaşamadım kendi bölgemde
valtra a85 2 senelik we yaklaşık 120 bin balya bağladı, yani iki sezon.sonra bu yaz önüne kepçe taktık,l.burgazdaki sarmısaklı çiftliğinde 10 000 silindir samanı kamyonlara yükledi we bu kış küspe sezonunda önünde kepçe ile daha önce kepçe kullanmamış hatta yanından bile geçmemiş adamlarla kullanoldı..we bu 2 sende toplam 2000 saat e yakın çalışma saati yaptı.bu dönemde o kadar darbeye karşılık (haa bu arada yaz nadaslarını,ekim v.s. işlemleri saymıorum) sadece ekim ayında baskı balata attık.oda sürücü hatası haziranda bizim köyden babaeski ye kadar yarım debriyajda gitti yani 16 km boyunca....kusura baqma ama bnm dayımda da tdd serisi war ama bu kdr övmüyor...bide 80-66 nın fiyatı ile 2005 model yada 2006 model td85d nin fiyatlarını araştırısan görürsün neyin ne olduğunu 2001-2002 model traktöre acaba neden 35.000 ytl weriyorlar????
not:bnm marka düşmanlığım yok fakat bazı şeyleri yanlış anlıyorsunuz.ben tdd serisini yerden yere wurup kötülemiorum ama herşey ortada yani gidipte 80-66 ile td85d yi kıyaslamam bile..

kral39 link=topic=118.msg133330#msg133330 date=1231692706' Alıntı:
valtra a85 2 senelik we yaklaşık 120 bin balya bağladı, yani iki sezon.sonra bu yaz önüne kepçe taktık,l.burgazdaki sarmısaklı çiftliğinde 10 000 silindir samanı kamyonlara yükledi we bu kış küspe sezonunda önünde kepçe ile daha önce kepçe kullanmamış hatta yanından bile geçmemiş adamlarla kullanoldı..we bu 2 sende toplam 2000 saat e yakın çalışma saati yaptı.bu dönemde o kadar darbeye karşılık (haa bu arada yaz nadaslarını,ekim v.s. işlemleri saymıorum) sadece ekim ayında baskı balata attık.oda sürücü hatası haziranda bizim köyden babaeski ye kadar yarım debriyajda gitti yani 16 km boyunca....kusura baqma ama bnm dayımda da tdd serisi war ama bu kdr övmüyor...bide 80-66 nın fiyatı ile 2005 model yada 2006 model td85d nin fiyatlarını araştırısan görürsün neyin ne olduğunu 2001-2002 model traktöre acaba neden 35.000 ytl weriyorlar????
not:bnm marka düşmanlığım yok fakat bazı şeyleri yanlış anlıyorsunuz.ben tdd serisini yerden yere wurup kötülemiorum ama herşey ortada yani gidipte 80-66 ile td85d yi kıyaslamam bile..
adım murat acar neyin ne fiyatta gideceğini senden iyi bilirim megaya sorabilirsin bilgi alabilirsin kırklareli civarında tanıdığın varsa büyük sayılan çiftçiler hepsi beni tanır ağaoğlu kim dersen beni sana anlatırlar saygılarla 35e td 85 2006 model satan varsa ver telefonunu ben hemen alıcam

ewet murat abi doğru konuşuyorsun bu konuları öncedende konuştuk kavgaya dönuşuyor.
kral39 un traktörlerini görduk biliyoruz ne tipte çalıştığını anlatmasına gerek yok...
yine tekrarlıyorum

BİZİM KİM OLDUĞUMUZU HERKEZ İYİ BİLİYOR YORUMA GEREK YOK......!

acar link=topic=118.msg133667#msg133667 date=1231709778' Alıntı:
adım murat acar neyin ne fiyatta gideceğini senden iyi bilirim megaya sorabilirsin bilgi alabilirsin kırklareli civarında tanıdığın varsa büyük sayılan çiftçiler hepsi beni tanır ağaoğlu kim dersen beni sana anlatırlar saygılarla 35e td 85 2006 model satan varsa ver telefonunu ben hemen alıcam
birincisi sizin adınızı we kim olduğunuz sormadım.doğrudur kırklareli tarafında tanınmış kişilerdensinizdir ama bu beni ilgilendirmez...ikincisi aydın söke,izmir we civar ilçeleri tire we bergama gibi yerlerde 35 ile 40 000 tl ye td85 satılmaktadır....

mancax link=topic=118.msg133679#msg133679 date=1231711068' Alıntı:
ewet murat abi doğru konuşuyorsun bu konuları öncedende konuştuk kavgaya dönuşuyor.
kral39 un traktörlerini görduk biliyoruz ne tipte çalıştığını anlatmasına gerek yok...
yine tekrarlıyorum

BİZİM KİM OLDUĞUMUZU HERKEZ İYİ BİLİYOR YORUMA GEREK YOK......!sen neden araya giriosun...anlamış deilim.burda amacım tartışma çıkarmak deil..hem sen bnm traktörlerimi nerde gördün sölede bilemem...milletin sıcaktan dışarı çıkmadığı zmnlarda ben nadas yapıorum.....inanmıorsan yaza gel dicem ama gelmezsin..inşallah yaza resim çekerde atarım...ayrıca senin kim olduğunu ben bilmiorum :D

kral39 link=topic=118.msg134129#msg134129 date=1231870305' Alıntı:
birincisi sizin adınızı we kim olduğunuz sormadım.doğrudur kırklareli tarafında tanınmış kişilerdensinizdir ama bu beni ilgilendirmez...ikincisi aydın söke,izmir we civar ilçeleri tire we bergama gibi yerlerde 35 ile 40 000 tl ye td85 satılmaktadır....
arkadaşım ben bu mesajından sonra aydını ve özellikle izmir tire yi aradım 50,000ytlden aşağı td85 ve td95 yok sen tt 55 mi sordun yoksa :)

kardeş ben buyuk mandıraya geliyorum girişte solda paketmleme yapıyorsunuz
faliyetteyken görmuştum benim gergirnlik yaratma gibi bi amacım yok gelemezsin falan deme nadası nerde yapıyorsun sınır ötesinde değildir herhalde :D

mancax link=topic=118.msg134554#msg134554 date=1231887861' Alıntı:
kardeş ben buyuk mandıraya geliyorum girişte solda paketmleme yapıyorsunuz
faliyetteyken görmuştum benim gergirnlik yaratma gibi bi amacım yok gelemezsin falan deme nadası nerde yapıyorsun sınır ötesinde değildir herhalde :D
yerimizi biliosan haziranda buğdayları biçiminde beklerim köye....amacım burda olmıcak laf sölemek deil...ciddiyim gelirseniz memnun olurum. :D