TD80D Bluemaster 3 Silindir

Td alacağına o parayı git biyere hayır yap td den gelecek hayır başka yerden gelsin[emoji3][emoji23]yuvana incir ağacı ceviz kiraz falan diker[emoji1]şaka maka sana bugün gidip sıfır nh alınca başına geleceklerden bahsetmek isterim canım kardeşim.
- 100 saate gelmeden ön tekerlerin birinin keçesi patlayacak ve yağ vermeye başlayacak.
-150 marş motoru, pompa arka liftler ve hidrolikte sorunlar kapıyı çalar.
-250 saate gelmeden ön çamurluklar kopmaya başlar ve kapı kilitlerinden şikayetçi olmaya başlarsın. Frenler ayar istemeye başlar sen yakıt düşsün diye ilk 500 saati beklersin.
-500 saatte fren Şanzıman vs arızaları kaçınılmazdır. Yakıt düşmez çekiş artmaz. Duman olayı başlar sen yakıt düşsün güç artsın diye pompa ayarı yaptırırsın bi bakmışsın yakıt artmış duman artmış çekiş biraz artmış sen çekiş arttı diye sevinir kendini en azından çekiyor yaksın diye avuturken#
750.saatte motor indirirsin.

New holland da fren olayı Yok
Çekiş kötü
Yakıt fazla
Arızalar sık parçalar diğer markalara göre tatmin edici
Sağlam değil kalite yok
Konfor yok
Kalıbının traktörü değil. Verilen parayı hak etmiyor. Tabi ithal olanları başka.

Bunlar malesef başımıza geldi. Hemde traktörü o kadar özen göstermelerine rahmen.

[video=youtube;qDWpqmR453w]https://www.youtube.com/watch?v=qDWpqmR453w[/video]
bizim yakın komşuda var senede 1000 dönüm civarı tarla işliyor piyasaya balyada kosuyor ve yem karmada kullanıyorlar senenın her gunu çalısıyor
şuan 8000 bin e yaklaşmıştır :

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

Ya arkadaşlar 2002 den buyana newhollandın en fazla sattığı tdd serisi şuan bile sattığı 4 traktordan 2 si yine tdd serisi kim ne derse desin tamamda başka traktorlar hicmi arza acmiyo erkuntta gorduk başka serileride gördük isteyen alır ben tavsiye ederim ben 2005 den beri kullanıyom 5300 saatte şuan şuana kadar sadice debriyaj değisti oda kendi isteğimle fitesler zor geciyodu daha frenler üzerindekiler ön keceye gelirsek bikez cuval ipi sarmış oyuzden değişti başkada bi sıkıntı olmadi cevremde 7 td100 2 td90 3 td75 var bunlar hepsi 2015 de toplu alindi hic bi ariza duymadim 2008 td80 de var oda gayet memnun

• Beğen
Tepkiler: ethemes26
Fazla sallamami oldu banami öyle geldi abartmayin arkadaş bendede 2014 td65d var 3000 saatte ufak tefek arıza dışında hiçbir problem çıkarmadı .
Kabinin içi ergonomisi herşey elinin altında kabin içinin şoföre uyumu görüş açısı zıplama harici piyasadaki yerli denilen bütün markalardan daha üstün , çekişi 10 numara 75 bg motorlarla yarışıyor nerdeyse yakitida ne fazla ne az , çevremde köyümde diğer markalarda çıkan arızalardan arizalandiginda servislerinin yetersizliğinden her gün ben motoruma daha da isiniyorum.
Motor bı bakıma şans işidir ..

Makinenin ön volant pimmi kesmiş ne :)) dönmüyorr sanki
[video=youtube;qDWpqmR453w]https://www.youtube.com/watch?v=qDWpqmR453w[/video]
bizim yakın komşuda var senede 1000 dönüm civarı tarla işliyor piyasaya balyada kosuyor ve yem karmada kullanıyorlar senenın her gunu çalısıyor
şuan 8000 bin e yaklaşmıştır :
Makinenin ön volant pimmi kesmiş ne :)) dönmüyorr sanki ??

Td alacağına o parayı git biyere hayır yap td den gelecek hayır başka yerden gelsin[emoji3][emoji23]yuvana incir ağacı ceviz kiraz falan diker[emoji1]şaka maka sana bugün gidip sıfır nh alınca başına geleceklerden bahsetmek isterim canım kardeşim.
- 100 saate gelmeden ön tekerlerin birinin keçesi patlayacak ve yağ vermeye başlayacak.
-250 saate gelmeden ön çamurluklar kopmaya başlar ve kapı kilitlerinden şikayetçi olmaya başlarsın. Frenler ayar istemeye başlar sen yakıt düşsün diye ilk 500 saati beklersin.
-500 saatte fren Şanzıman vs arızaları kaçınılmazdır. Yakıt düşmez çekiş artmaz. Duman olayı başlar sen yakıt düşsün güç artsın diye pompa ayarı yaptırırsın bi bakmışsın yakıt artmış duman artmış çekiş biraz artmış sen çekiş arttı diye sevinir kendini en azından çekiyor yaksın diye avuturken#

Çekiş kötü
Yakıt fazla
Sağlam değil kalite yok
Konfor yok
Kalıbının traktörü değil. Verilen parayı hak etmiyor. Tabi ithal olanları başka.

Bunlar malesef başımıza geldi. Hemde traktörü o kadar özen göstermelerine rahmen.

Ancak bu kadar net Açıklanabilirdi..

Çekiş kötü
Yakıt fazla
Sağlam değil kalite yok
Konfor yok

Benim TDD niye olmuyo bunlar 1300 saatte aklina gelebilecek her turlu agir iste kullaniliyo yeri geliyo 2 tonluk ekipman takiyorum sikintisiz goturuyo allaha sukur ufak tefek seyler haric motor indirme gibi bisi olmadin

Foruma sakarya ormanköy den katılan varsa çok iyi bilir. Orman köy sapağından girdiğinde sağdaki ilk slaj paketleme 2 sene önce sıfır td100d aldı arkasina celikelin cift sıralı slaj makinasını taktılar bende orda calıstım 1 sezon kendi traktörümle. Nh 550 saatte baskı balata bitirdi 760 saatte motor indirdiler İnanmayan varsa gelsin özele bigün belirleyelim gidelim oraya.
Senin ağır işler dediğin ne mesela?

Ormanda kullanıyomusun yükleme sürgü makara vs. Cift sıralı slaj makinası? Kepce? Kepce dediğin traktör düşmanıdır.
Orman bizim burda yok balya da kullaniyorum sezonluk ortalama 600 saat yapiyo normal isleri saymiyoruz kisin balya yuklemede tir cekiyoruz 700 e kadar ciktigi oluyo bizim burda benim kadar traktoru ezen cikmaz yeri geldimmi 750 devirde balya makinasini calistiriyorum

Bizim burda nhler tutulmadı millet takasa giriyor alanda zarar etti pişman oldular takasa girdikleri traktörler kubota Başak massey ferguson valtra mahindra

Bizim burda nhler tutulmadı millet takasa giriyor alanda zarar etti pişman oldular takasa girdikleri traktörler kubota Başak massey ferguson valtra mahindra
Bizim burda satarken para uzel fiat new holland para demek deger kaybettirmiyo kubota mahindira valtra etmiyo bisi 95 valtra var 4 aydir devir daim bekliyo 5410 6 ay serviste yatti 4709 shutlle teli icin 4 ay bekledi basak yok bi tek uzelle newhollandin parcasini bulursun

• Beğen
Tepkiler: Çevik-i-34