Tır tipi römork tavsiyesi!

Kardeş kastamonu yu çok iyi bilen bir kişiyim sizin orda hazır römorkla pancar çekilir ancak orman işi de yapılıyor ozaman dayanmaz bence çankırı da yada çorum da alt şase 20 cm üst şase 16 cm tandem dingil ve radyal lastik tak sıfır sorun ben yaptırdım 6 sene önce tek hatam radyal takmadım ziirai tip lastik taktım yolda çok ısınıyor

Hangi marka alırsanız alın, arkadaki dingil manevralarda dönen tipten olsun. 1 2 bin fazla olur ancak, sıkıntısız kullanırsınız manevralarda traktörünüz zorlanmaz veyahut porya patlatma dingile zarar verme riskiniz olmaz.
Komşumuzda 14 ton Karabulut var.Arka dingil sarhoş. Geri gelirken sürekli hidrolikle kitlemek gerekiyor biraz sıkıntı gibi

Kardeş kastamonu yu çok iyi bilen bir kişiyim sizin orda hazır römorkla pancar çekilir ancak orman işi de yapılıyor ozaman dayanmaz bence çankırı da yada çorum da alt şase 20 cm üst şase 16 cm tandem dingil ve radyal lastik tak sıfır sorun ben yaptırdım 6 sene önce tek hatam radyal takmadım ziirai tip lastik taktım yolda çok ısınıyor
Bizde orman işi yok. En ağırı pancar.bizim 86dan beri eski tip tek lastikli bmc şasili römork var. En fazla 8 ton alır ama onada lastikler dayanmıyor. Çift lastiklere 10 ton atıyorlar ama onlarda 20 bin olmuş. Tek dingiller yolda çok yatıyor 17-18li makasta olsa lastikler esniyor. Sanayi tipi saç kasalarda şasi büktüren çok var.

Hangi köyde var acaba bu sene bende alıcam 8 yada 10 tonluk.tandemlerin fiyatı çok daha fazla yükselmiş.tek dingil 8 tonda işimi görür.
Karaagacta var ya [emoji28]
FB_IMG_1581359091640.jpg