TN75DA CENGIZ 4LU 16 INCH !!!!

Ynt: TN75DA CENGIZ 4LU 16 INCH !!!!

erkut orkal link=topic=16155.msg146227#msg146227 date=1233361573' Alıntı:
yok biyok bilader sağol bize sıfırı lazım :)
bizde ikinci el olmaz rajona ters ;)
herkes ne kadara aldığını sölese çok ii olcakk !?

Vallahi biz 5 lisini sorduk 7.800 TL dediler. 4 lü de 6.800 TL dir galiba..

yorumlar ıcın sagolun arkadaslar motor bu sekılde bu pullugu bıcaklar gorunmeyecek sekılde bh3 ıle ortalama 7,8 ıle 8,5 arası sabıt hızla cekıyor ınanın bızde bu kadar verımlı cekecegını ummuyorduk vıdeoya almadıgıma pısmanım!!!! ama sonucta bu traktorun bellı bı kapasıtesı vardır yanı hakkı 4lu 12-13-14 arasıdır genelde 14 numarayırahat sekılde cekıyor hesapladık yakıt ekonomısınıde gercekten %20 yakın fark ettı pullugın yay hasasıyet ayrınınoldugunu bılıyorum ama nası yapıldıgını bılmıyorum son olarak baya masrafllı bır pulluk vede baya agır ama tn bu ısın altından kalmayı basarıyor !!!
yenıden soyluyorum denedıgımız yer duz toprak bayada agır ama her zaman 16 numarada cekemez !!!! cunku 16 numra oldugu zaman 5lı pulluktan cok yer goturuyor!!!

resimler güzel salih fakat 4 16 numara 3 silindir 75 bg traktöre bence çok.haa şuda tavlı toprakta çeker ama malum hawa şartları her zaman ii gitmeyebilir kurakta nadas yaparken bu pulluğun yararlı olmayacağı düşüncesindeyim..emeğine sağlık.

Salih benim motor bu pulluğu rahat çekermi? O nadas hazırlığı fotolarındaki pulluğun son kulağını komple koparmış şöför dün, yeni pulluk alacam galiba!