TrakKulüp Ankara Buluşması 2

Ynt: TrakKulüp Buluşması 2

Mustaf-a link=topic=26324.msg219654#msg219654 date=1254665129' Alıntı:
Arkadaşlar, buluşmayı Ekim ' in sonuna doğru yapsak ne dersiniz? Yer olarak da yine Ankara olma ihtimali var, ulaşım sorunu olmayan tek yer orası. Otobüste var, trende var. Biz 24 Ekim Cumartesi uygun diye düşünüyoruz. Sizler ne düşünüyorsunuz?

evet mustafa fazlada kış olmadan halledelim derim bende ... rahatçada dışarıda oturabiliriz malum yasak nedeni ile ... benim için uygun ..

Bu sene geçen seneki gibi bir özel durum olmazsa şayet benim için ekimin sonu uygundur birde kasım 4 ünde zeytin başlayacak o yüzden ekim sonu olsa ne dersiniz hoş olmaz mı il olarak da ankara düşünüyoruz trakkulup ün üssü olarak =?

Mustaf-a link=topic=26324.msg219654#msg219654 date=1254665129' Alıntı:
Arkadaşlar, buluşmayı Ekim ' in sonuna doğru yapsak ne dersiniz? Yer olarak da yine Ankara olma ihtimali var, ulaşım sorunu olmayan tek yer orası. Otobüste var, trende var. Biz 24 Ekim Cumartesi uygun diye düşünüyoruz. Sizler ne düşünüyorsunuz?
iyide site ağırlıklı olarak ankara-edirne arasından kişilerden oluşuyo....ona göre bi yer düzenlemesi yapılamazmı?

24 Ekimden bir hafta sonraya atsak bence daha uygun olabilir.Bizim buralarda tohum ekmeye yeni başladık heralde anca biter işler o zamana.Tabi herkese uyarsa.Şimdi bazı arkadaşlar yazmış ankara edirne arası diye ama sadece oradan değil,herkes kendisini hesaba katıyor.

doganbey1 link=topic=26324.msg219666#msg219666 date=1254667984' Alıntı:
ya arkadaşlar sitede edirne-ankara arası çoğunlukta diyorsunuz.ben şu an bilecikteyim.malum eskişehirede yakın.biz bunu eskişehirde yapalım be
nsl bilecik buluşması sarmadı galba :D