-- TRAKKULÜP MOBİL UYGULAMASINDA ALINTI ve ÇOKLU ALINTI NASIL YAPILIR...!

Herkese merhabalar abilerim kardeşlerim büyük Trakkulüp ailem...

Teknoloji her geçen gün hayatımızda vazgeçilmezleri arasında kolaylıkları sunmaya devam ediyor. Artık birçok sitenin mobil uygulaması mevcut tıpkı bizim sitemizin olduğu gibi.

Eskiden bilgisayar yardımı ile ulaştığımız her şey artık cep telefonunda, ben evde olduğum müddet pc ile devam dışarıda mobil uygulama güzel oluyor.

Bugün sizlere sitemizin mobil uygulamasında Alıntı ve çoklu alıntı nasıl yapılır vs onları resimlerle anlatmaya çalıştım. Bilmeyen arkadaşlar için iyi olacağını düşündüm.

En azından alıntı yapılınca kim kime ne cevap vermiş daha net anlaşılmış olur.

Yine soracağınız bir durum olursa yorumlarınızı bekliyorum, biraz uğraştık ama umarım faydası olur.

saygılarımla.

:)

--------- 1 adım ----------

1.jpg

--------- 2 adım ----------

2.jpg

--------- 3 adım ----------

3.jpg

--------- 4 adım ----------

4.jpg

Herkese merhabalar abilerim kardeşlerim büyük Trakkulüp ailem...

Teknoloji her geçen gün hayatımızda vazgeçilmezleri arasında kolaylıkları sunmaya devam ediyor. Artık birçok sitenin mobil uygulaması mevcut tıpkı bizim sitemizin olduğu gibi.

Eskiden bilgisayar yardımı ile ulaştığımız her şey artık cep telefonunda, ben evde olduğum müddet pc ile devam dışarıda mobil uygulama güzel oluyor.

Bugün sizlere sitemizin mobil uygulamasında Alıntı ve çoklu alıntı nasıl yapılır vs onları resimlerle anlatmaya çalıştım. Bilmeyen arkadaşlar için iyi olacağını düşündüm.

En azından alıntı yapılınca kim kime ne cevap vermiş daha net anlaşılmış olur.

Yine soracağınız bir durum olursa yorumlarınızı bekliyorum, biraz uğraştık ama umarım faydası olur.

saygılarımla.

:)

--------- 1 adım ----------

Ekli dosyayı görüntüle 22573

--------- 2 adım ----------

Ekli dosyayı görüntüle 22574

--------- 3 adım ----------

Ekli dosyayı görüntüle 22575

--------- 4 adım ----------

Ekli dosyayı görüntüle 22578
Basarabildik galiba tesekkurler

1999 senesinden beri bende PC alışkanlığı var, o yüzden cep telefonlarından internet kullansam da bir türlü alışamadım
Mobil uygulamasını indirdim bir süre denedim alışamadım geri sildim, cepten Trakkulube girersemde web görünümüyle giriyorum :)

Basarabildik galiba tesekkurler

Başardınız [emoji41]

Eline sağlık Ercan bayağıda karışıkmış görsel olmasa işimiz zordu. :)

Anlaşılır olsun diye baya uğraştım oldu galiba abi [emoji41]

Saolasın gardaşım

Sen de saol gardaşım [emoji4]

1999 senesinden beri bende PC alışkanlığı var, o yüzden cep telefonlarından internet kullansam da bir türlü alışamadım
Mobil uygulamasını indirdim bir süre denedim alışamadım geri sildim, cepten Trakkulube girersemde web görünümüyle giriyorum :)

Bende sen gibi idim abi de uygulamayı çözüp burda konu yapıp herkes kolayını öğrensin diye böyle konu geldi [emoji4]

eline sağlık ercan bey :)

Sen yazmasaydın iyiydi emmi [emoji40][emoji95]

Eline sağlık abi bilmeyenler için güzel olmuş ünlü olmuşuz bu arada :D bide arkadaşlar bol fotoğraflı mesajlardan alıntı yapmayalım mobilden girenler için ekstra internet kotası demek ve ayrıca yok yer kaplıyor.

Onu eklemeyi unutmuşum Sefa teşekkür ederim.
Ünlü olmayı çıkaramadım [emoji848]

Ilk fotodaki daha seçeneğini ve ikinci fotodaki çoklu alıntı seçeneğini hic görmedim ben
Tapatalk ve diğer uygulamalar farkli mı acaba

Abi tapatalk değil TrakKulüp mobil uygulama bu [emoji4]

Ercan Tesekkurler çağı yakaladık geri kalmayim

Tabi abi geri kalmayam [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı