TrakKulüp'ün Kullanımıyla İlgili Sorular

Değerli üyelerimiz,

Bazen bize ulaşan sorulardan gördüğümüz kadarıyla sitemizin kullanımıyla ilgili bilinmeyen konular var. Bu konuyu açma amacınız sizlere yardımcı olmak.

Lütfen bu başlık altına sorularınızı, varsa sorunlarınızı yazınız. İster masaüstü, ister mobil, ister uygulama soruları olabilir. Her birisine cevap vereceğiz, çözülecek bir sorun varsa da tespit edeceğiz.

Soru 1: Resim yüklerken sorun yaşıyorum, dosya büyük uyarısı veriyor.
Cevap 1: Sitemize resim yüklemek için azami ölçülerimiz şunlardır: En fazla 15 MB boyutunda, 5000x5000 piksel ölçülerinde ve 25 Mp çözünürlüğünde. Bunlardan birisi sınırı aşarsa uyarı alırsınız.

Soru 2: Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum.
Cevap 2: Profilinizdeki Kişisel Detaylar bölümünden kullanıcı adınızı değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Soru 3: İlgimi çekmeyen, ilginç reklamlar karşıma çıkıyor.
Cevap 3: Sitemizdeki reklamlar Google reklamlarıdır, sizin cihazınızdaki çerezlere göre otomatik olarak çıkar. Hangi reklamın çıkacağını biz bilemeyiz ve belirlemeyiz. Örneğin telefon araştırması yaptıysanız telefon reklamı görürsünüz, köpek videosu izlediyseniz köpekle ilgili ürünler görürsünüz vs.

Son düzenleme:
Değerli üyelerimiz,

Her internet sitenin bir gideri vardır, sitenin trafiğine göre de bunun miktarı değişir. Bizler de bu siteyi açık tutabilmek için sizlerin etkileşimine de zarar vermeyecek alanlarda reklamlar yayınlıyoruz. Bazı yükseltme ve bakım dönemlerinde reklamlar rahatsız edebiliyor, bu sorunları da bildirmeniz durumlarında genelde hemen çözüyoruz. Bugüne kadar sitemizdeki herkes eşit şekilde her reklamı görüyordu, bugünden itibaren reklam yayınlama politikamızda köklü bir değişim yapıyoruz. Reklam görme ihtimaliniz, sitemize üye olmanıza, üyelik girişi yaparak sitemizden faydalanmanıza, sitemizde aktif olmanız göre değişkenlik gösterecek. Böylece gün aşırı siteye giren, sitede zaman geçiren, binlerce mesaj yazarak katkı sağlamış üyelerimiz ile siteye üye olmadan sadece hazır bilgiyi tüketen kişilerin reklam görme ihtimali aynı olmayacak. Bu şekilde en azından sitemize değer atfeden üyelerimize de kendimizce teşekkür etme fırsatı bulacağız.

Çoktan aza doğru reklam gösterim politikamız genel olarak şu şekilde olacak:

Üye olmayan ziyaretçilerimiz veya üye olduğu halde giriş yapmayan üyelerimiz
Üye girişi yapan ve mesaj sayısı düşük seviye olan üyelerimiz
Üye girişi yapan ve mesaj sayısı orta seviye olan üyelerimiz
Üye girişi yapan ve mesaj sayısı yüksek seviye olan üyelerimiz

Bu sebeple hatırlatmak isteriz ki sitemizi üye olmadan takip eden ziyaretçilerimiz veya üye girişi yapmadan takip eden üyelerimiz varsa daha kaliteli bir site deneyimi için onları da aramızda görmek istiyoruz. Benzer şekilde sitedeki reklamlardan rahatsız olan üyelerimiz varsa hiç bir ücret ödemeksizin, sadece sitede aktif olarak reklamları azaltabilir. Umarız bu şekilde herkesin hoşnut olacağı bir düzen kurulacaktır.

Reklam politikanızdan ötürü tebrik ederim bence doğru karar sitenin demirbaşları verdikleri emeğin karşılığını görmekten mutlu olacaklardır.

Benimde bir tavsiyem olacaktı. Ben ios kullandığım için tarayıcı üzerinden girebiliyorum. Okunmamış konulara yazılan son cevaplarda en son mesajı atan kişinin değilde konuyu ilk oluşturmuş kişinin ismi çıkıyor. Bence konuya en son mesaj yazan kişinin ismi görünürse daha faydalı olur. Örneğin bu konuya en son mesajı şuan ben yazdım ancak okunmamış mesajlarda Trakkulup üyesi gözüküyor.

Reklam politikanızdan ötürü tebrik ederim bence doğru karar sitenin demirbaşları verdikleri emeğin karşılığını görmekten mutlu olacaklardır.

Benimde bir tavsiyem olacaktı. Ben ios kullandığım için tarayıcı üzerinden girebiliyorum. Okunmamış konulara yazılan son cevaplarda en son mesajı atan kişinin değilde konuyu ilk oluşturmuş kişinin ismi çıkıyor. Bence konuya en son mesaj yazan kişinin ismi görünürse daha faydalı olur. Örneğin bu konuya en son mesajı şuan ben yazdım ancak okunmamış mesajlarda Trakkulup üyesi gözüküyor.
Tamamen katiliyorum,

Forumda beğenme tepkileri çalışmıyor, hata veriyor.
Giriş ve çıkışlarda zorluk yaşıyoruz.
Sunucu hatası iletileri var.
Bildiriminiz için teşekkürler. İki gündür sitemiz bakımdaydı. Zaman zaman erişim sorunları oldu. Mevcut sorunları hemen çözeceğiz. Farkında olmadığımız başka sorunlar da olabilir. Lütfen bize bildiriniz.

Yaw eskiden bu illetmi vardı cep telefonunu buldukta akıllısı kaldıydı zaman teknoloji bu kısa boylu sıska çekik gözlüler aldılar dünyayı avucunun içlerine gerçekleri yazacaksakta bizim halimiz (Uzak doğuyla Avrupa arasında kalan ülkeler yukarı tarafta dahil buna) Avrupalı Uzak doğulu Kuzey Amerika ülkeri olmasa taş devrinden az biraz ilerde bir cağdaydık hala bir ikigun erişim sorunu oldu sıkıntı değilde işyerinden PC den girince gecelik reklamı yapan hamfendiler sağda solda çıkıyor ekranda bikere benim isimdegil günahımı almayın Google'nin mi sizinmi şeytanın işimi anlamadım Şeytan diyo kim bunlar bas üstüne araştır sonra mazot gübre fiyatları ne ekeriz ne biceriz hesap kitap karışıyo gidiyo

2 gündür yorum yaparken yada beğen butonuna basınca bu şekilide hata veriyor,yorumları çift paylaşıyor :(
1634881963059.png

• Beğen
Tepkiler: filizma