traktör alıcam bana yardımcı olursanız sevinirim

same same same

Samenın üstüne traktör yoktur. eğer traktör alacaksan hemen bi same bayisine git derim. erkunt falan sakın dusunme motoru perkins götü styer şanzımanı styer levye dahi yok erkuntlarda.. her şeyini baska markalardan almıs bır traktör nasıl tarlada uyum saglıyabılırkı söylermısınz bana şanzımanı styer olan götu styer olan onu perkins olan bır traktör nasıl uyum saglıyabılır. ama same herseyını kendı uretıyor motorunuda şanzımanınıda bolgunuda hodrolık aksamınıda herseyını. yüzde yüz italyan traktöru traktör uretımıne italyanların ustune yoktur. erkuntun yabtıgı gıbı traktöu ben sanayıde de uretırım arkadaslar gozunuzu acn bende alırm styerden sanzıman parasını verdm mı bende alırım styerden göt hıdrolık bende alırım masseyden motr-or snrada götururm sanıyıe toplatırım al sana oguzhan traktörlerı :D böyle bişi olabılırmı ya arkadaslar böyle bişi varmı allah ıcın sadece cıftcıyı kazıklıorlar sadece cıftcıyı kandırıolarda sunuda unutmayın ucuz etın suyu kara olur nasıl renault ucuz nasıl mercedes pahalıysa samede pahalı olacak tabıkı. kim reno parasına mercedes alabılır sizi mercedes binmeye yanı sameye devat edıorum ıyı dusuun...