Traktör alımı

Selam arkadaşlar yeni bir traktör almak istiyoruz, 110 beygir civarı. Tumosan maxima 9115 e bir heveslendik bu traktöru kullanan veyahutta bilgi sahibi olan varmi. Ha sunuda söyleyeyim nadas da ve özellikle mısır biçiminde beni yolda bırakmayacak. Yorumlarınızı bekliyorum herkese ıyi günler.

Gerçekten güzel araç fakat Hocam çok para istiyorlar 2017 modelleri 1000 saat 250 bin TL den başlıyor bütçeyi aşıyor.

O Tümosanı alırsan sinirden oturup ağlarsın 1500 kişilik köyde bi tane alan oldu 3 ay sonra geri verdi. Her tarafı yağ kaçağı. Şimdi sahibinde 398 mf var hatırlattığımda sövüp duruyor tümosana. New Holland al td al onu alma.

Geriye bir kaç seçenek kalıyor gibi Valtra, deutz, johndere, Massey gibi yabancı markalar var fiyatları yüksek olmasına karşılık bir tercihte bulunmak zorunda kalacağız gibi.. [emoji4]
Yerli diyorsan Erkunt haşmet 110 var.
Şunu söylüyeyim her markanın her traktör ü iyi değildir. Her markanında bir çok seveni ve o kadarda söveni vardır [emoji1]
Same yede bak derim

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT

artık maxima üretimi yok. 2. el alabilirsiniz. kullananlar dijital göstergeden öncekileri yani 2015-2016 modellerini tavsiye ediyorlar. bizde de 2 tane tümosan var birisi 100 saatte daha. memnunuz. konfor aramam, traktöre para bağlamam, işimin görüldüğüne bakarım diyorsan tümosan al. diyene koyana bakma

artık maxima üretimi yok. 2. el alabilirsiniz. kullananlar dijital göstergeden öncekileri yani 2015-2016 modellerini tavsiye ediyorlar. bizde de 2 tane tümosan var birisi 100 saatte daha. memnunuz. konfor aramam, traktöre para bağlamam, işimin görüldüğüne bakarım diyorsan tümosan al. diyene koyana bakma
Maxima 9115 in üretimini neden durdurlar?

Tümosanı çok ta kötülememek lazım bence 82 80 ve 90 80 kullandık. Aman dediğimiz bi arızaları olmadı. Yakıt ve çekiş te çok güzeldi. Bence en büyük eksiği konforsuz ve sıfır alınacaksa ikinci el piyasasının biraz düşük olması.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Şuanda 2.el dusunurseniz 5105m mf 5420 mf 5435 vs alinabilir 5430 5440 serileri 300 elre yaklasti onlara guc yetmez erkunt timosan gibi markalari cok tavsiye etmiyoruz sorun yaşarsiniz ariza cok dogru duzgun usta bulanamayabiliniyor sizin orda durum farkliysa bilemem nh dada yeni tr5 110 iyi diyorlar. Nh a bu ayin basinda ciddi bir zam gelicegini duydum bazi bayilerden vs. Elinizi cabuk tutun butun markalarin fiyatlari yukselicegini dusunuyorum