Traktör alınmalı mı? Alınmamalı mı?

Halihazırdaki traktörlerimizden birisini (MF 5455 4870 saatte 2013 model) değiştirmeyi planlıyoruz. Üste 2.100 isteniyor bir üst model olan MF 6714 s ve 2021 model 700 saatte. Malzeme sorunumuz yok hepsi uyar. 1.500 kredi 600 peşin olacak. Fikirlerinize ihtiyacım var. Seçimden sonra euro yükselirse ulaşılmaz olur diye düşündük. Ne dersiniz?

Ayrıca saat ve modeli aynı olmak üzere 200 lira farkla 6716 s alabiliyoruz fakat fazla büyük gelir diye istemedik.

Son düzenleme:
Halihazırdaki traktörlerimizden birisini (MF 5455 4870 saatte 2013 model) değiştirmeyi planlıyoruz. Üste 2.100 isteniyor bir üst model olan MF 6714 s ve 2021 model 700 saatte. Malzeme sorunumuz yok hepsi uyar. 1.500 kredi 600 peşin olacak. Fikirlerinize ihtiyacım var. Seçimden sonra euro yükselirse ulaşılmaz olur diye düşündük. Ne dersiniz?

Ayrıca saat ve modeli aynı olmak üzere 200 lira farkla 6716 s alabiliyoruz fakat fazla büyük gelir diye istemedik.
merhaba 5455 e kaç tl düşünüyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz

54’ten 67’ye geçiş güç yönünden olmasa da konfor olarak bambaşka bir dünyaya geçmek gibi olur. Kredi faizi, taksitleri ne kadar? Fiyatların yakın zamanda düşmeyeceğini düşünürsek, mantıklı bir takas gibi geldi bana.
(55’in sesi de ciğeri de bir başka ama şimdi:))

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz
Motor karakteri 5455ten farklıdır
5455teki gazlayan motor karakterini 6714te stok yazılımla bulamazsınız.
Stok haliyle motoru üzmeden ağır ağır gidersiniz, altını eşen patinajcı karaktere sahip değildir.
Yazılımla canavara dönüşür, gücü hissettirir, işi kaçırır
Aynı motor bloğunun 6718'e güç verme potansiyeli olduğunu unutmamak, yazılımdan çekinmemek gerek

Son düzenleme:
Traktörü satmaya başta 7 yaşındaki çocuğumun isteğiyle kıyamadık😎 Çok temiz ve daha orijinal lastikleri %50 civarı. Ayrıca sonradan eklenen çalışma lambaları tepe lambası vs. Bir de manevi bağ mı diyeyim bilemiyorum 2016 dan beri bende "gidecek" düşüncesi strese soktu beni. Arayıp uygun lisanda anlattım galeriye. Biraz karizmamız çizildi ama ertesi gün bildirdim durumu. Hele dursun bakalım. Bunu satmadan alsam bu sefer de 3. traktör olacak tamamen gereksiz. Teşekkür ederim hepinize. Kusuruma bakmayın lütfen.