Traktör Boyama

arkadaşlar gövdesi boyalı motoru çok nadir kişi tercih eder bunda amaç nedir bende bılmıyorum blok dikişi bir sebeb sayılabılır belkı kaporta boyasıda bızım 135 liğe yaptıracagız ona yakışır ama 99 model 285 liğe boya atarsan adam tabıkı huylanır ne yapmış da bu kadar yıpranmış dıye çalışmayan mal pek de yıpranmıyor
Motorun gövdesinde pas yok ise bence boya vurma , satarken orjinal boya daha kıymetlidir, kaporta ve jantlar boyatılabilir, kişinin tercihi.çok göze batan yerler varsa oto boyacılarda sprey boyalar var paslara vurulabilir motor gövde durumuna bağlı ben olsam boya vurmam,

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Motorun gövdesinde pas yok ise bence boya vurma , satarken orjinal boya daha kıymetlidir, kaporta ve jantlar boyatılabilir, kişinin tercihi.çok göze batan yerler varsa oto boyacılarda sprey boyalar var paslara vurulabilir motor gövde durumuna bağlı ben olsam boya vurmam,

IMG_5749.JPG

Tepe kolu ve hidrolik kollarda var boya bu kadar gövdede boya hiç yok mesela. Bunada gelip adam neden boyadın demez herhalde. Ama bende kumlama yapılmadığı sürece gövdenin boyatılmasına karşıyım.

• Beğen
Ekli dosyayı görüntüle 47628

Tepe kolu ve hidrolik kollarda var boya bu kadar gövdede boya hiç yok mesela. Bunada gelip adam neden boyadın demez herhalde. Ama bende kumlama yapılmadığı sürece gövdenin boyatılmasına karşıyım.
Ön ağırlık ve hidrolik kollar temizlik amaçlı boyatılır bencede ama gövde motorun nasıl çalıştığı hakkında ip uçları verir, katılıyorum size,

• Beğen
Benim anlamadigim biz milyonluk pamuk bicerleri sezon sonu akslarini alt tarafını gerekli gordukce boyariz traktör boyansa ne olacak ben sahsen 80 model bi traktör alcak olsam ayna gibi boyalisini tercih ederim yoksa benim bölgemde pas olayi bas agritir