traktör kabini mi yaptırsam traktörü mü değistirsem

Merhaba arkadaşlar,
Geçen sene 2016 model New Holland TT 65 traktör aldım. traktörüm şu an 200 saatte. traktör ile ilgili hiç sıkıntım yok ancak tek problemin traktörü tenteli almış olmam. zira serin havalarda traktör kullanmak ciddi anlamda sıkıntılı oluyor. Bu sebeple traktöre kabin yaptırmak istiyorum. İzmit çivarlarında bu işi yapacak, tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır. ayrıca bunun bana maliyeti ortalama ne kadar olur.
Yada yeni kabinli bir traktör için takasa girsem daha mı uygun olur?

• Beğen
Tepkiler: ERKİLET HASAN
Merhaba arkadaşlar,
Geçen sene 2016 model New Holland TT 65 traktör aldım. traktörüm şu an 200 saatte. traktör ile ilgili hiç sıkıntım yok ancak tek problemin traktörü tenteli almış olmam. zira serin havalarda traktör kullanmak ciddi anlamda sıkıntılı oluyor. Bu sebeple traktöre kabin yaptırmak istiyorum. İzmit çivarlarında bu işi yapacak, tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır. ayrıca bunun bana maliyeti ortalama ne kadar olur.

Aga traktörü deiştirsen biraz zararın olcak ama bana sorarsan traktörü deiştrip orj. Kabin klimalısını alsan en mantıklısı. Sonradan takmalar orj yerini tabiki tutmuyo

• Beğen
Tepkiler: murat76
tenteli traktörleri daha çok güney bölgelerde tercih ediliyor,
satmak istersen akdeniz bölgesini hedefle.
traktörden memnun olduğuna göre kabin yaptırman daha mantıklı geliyor
piyasada yapanları araştırmak lazım, bir de acaba fabrikası yapmaz mı, onu da soruşturmak lazım.
orjinal olur hiç değilse, en fazla çamurlukları değişir...

• Beğen
Merhaba arkadaşlar,

KAÇA ALMIŞTINIZ TT65 İ ?
VERİM KABİNİN KABİNLERİ NEREDEYSE ORJ. E YAKIN KALİTEDE

• Beğen
Oval kabin çok memnunum fabrika getirip kapı önde takıyor sonra kalorifer borusunu ve elektrik bağlantı sini kendin yaptiryon
2ecf73f66d74afcf91e57704049969a4.jpg