Traktör kredisi

Sevgili çiftçi dostlar
Sıfır ,(0) km traktör için kredi hangi banka en fazla kaç yıl veriyor da yada kampanya hangi firmada var en cazip olan hangisi bilgisi olan yardımcı olabilirmi
Teşekkür ederim

Cemal bey bir arkadaşım 8 yıl dedi inanmadım beraber gittik şubeye ama eleman dünyadan bı haber adam daha 8 yil kaç ay yapar onu hesaplayamadi bize dediği 5 yıla kadar veriyoruz farklı şubeden bilgi almaya çalışacağım tesekkurler

Kalecik Kargindan selamlar
2016 da 2015 model tumosan 8195 ziraat bankasindan traktor kredisiyle aldim.
2016 da faiz orani %6 idi. Eger tumosan falan almayi dusunuyorsan sakin alma derim. Mf veya diger markalar olabilir. Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: 59cagatay
Sevgili çiftçi dostlar
Sıfır ,(0) km traktör için kredi hangi banka en fazla kaç yıl veriyor da yada kampanya hangi firmada var en cazip olan hangisi bilgisi olan yardımcı olabilirmi
Teşekkür ederim
max 8 yaşına kadar kredi verilir yani 2012 bir traktöre 1 yıllık kredi alabilirsiniz ki değmez! 2017 traktör totaldn 3 yaş kaybettiği için 5 yıllık kredi kullanabilirsiniz! Tabi yerli yabancı diye makina kredi imkanları değişiyosa bilemem! Genel mantık bu şekildedir...Kredi ile bir yüke girecekseniz bu değecek bir makina olsun ve orta vadede değer kazanabilecek tutulan bir model olsun tavsiyemdir yoksa büyük zarar edersiniz...

Banka ile görüştüm 200 bin kredi çıkar 5 yıl vadeli %5 faiz olduğunu söyledi. Krediyi aldıktan sonra da 150 bin nakit verecektim totalde 350 bin çıkmış olacaktı. Sonra düşündüm bankaya çalışmaya gerek olmadığına karar verdim. Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar