.....................................Traktör Seçimi............................

Ynt: .....................................Traktör Seçimi............................

İlkan link=topic=58012.msg725102#msg725102 date=1364417456' Alıntı:
EyvAllah arkadaşlar teşekkür ederim inşeAllah hayırlı olur.Evet yeni aldık biraz uzun oldu ama inşeAllah hayırlı olur.Biraz zayıf oldu sınıf olarak ama yeni traktör üzmeden kullanacağız inşeAllah üçlü bıçak12 li kullanmayı düşünüyoruz nasipse,3 lü 14 lü ağır gelecek sanırım,bizim bu yöre epey rampa ve yaka yerler var.Birde yokuşta haliyle biraz yakıyor.Düz yerde denemişler videolarda ,düz yerde kaç bıçak takarsan traktör yok demez, toprakta yumşaksa ,önemli olan zor koşullardaki performans.İşin gerçeği 3060 çift çeker alıyorduk.Bahçede alınca az yakar düşüncesiyle bunu aldık.3060 düz yolda dahi fazla yaktığı söylendi.Bu da biraz zayıf ama kısmet aldanmadık inşeAllah .Hayırlı akşamlar arkadaşlar selametle

hayırlı olsun... evet oyle fazla yakıyor ama 3060 dan aldıgın performansı bu traktorden alamassın ...

Ynt: .....................................Traktör Seçimi............................

arkadaşlar traktörü kötene koştuk 2615 ' i 3 ' lü 14 numara ile ,aslında motora büyük,bayii 3 ' lü 13 numara iyi dedi.Traktör 14 lüde zorlanıyor normalde ,tabiatıylada fazla yakıyor.54 beygir bir traktör çift çeker 3 lü 14 lü ile bir dönüme sizce ne yakar veya tt 55 ne yakar diye sormak isterim sizlere takviye 3 ile sürüyoruz veya rampada ikiyle ama çekiyor biraz yavaş gidiyor ama helal olsun iyi çekiyor. ben 3 lü 13 ' te ısrar ettim kardeşim 14 lü olsun dedi ileride yeni traktör alırsak ikinciyi büyüğünü alırsak iyi olur dedi..arkadaşlar yorumlarınızı ve önerilerinizi lütfen bekliyorum

İlkan link=topic=58012.msg755842#msg755842 date=1372700100' Alıntı:
arkadaşlar traktörü kötene koştuk 2615 ' i 3 ' lü 14 numara ile ,aslında motora büyük,bayii 3 ' lü 13 numara iyi dedi.Traktör 14 lüde zorlanıyor normalde ,tabiatıylada fazla yakıyor.54 beygir bir traktör çift çeker 3 lü 14 lü ile bir dönüme sizce ne yakar veya tt 55 ne yakar diye sormak isterim sizlere takviye 3 ile sürüyoruz veya rampada ikiyle ama çekiyor biraz yavaş gidiyor ama helal olsun iyi çekiyor. ben 3 lü 13 ' te ısrar ettim kardeşim 14 lü olsun dedi ileride yeni traktör alırsak ikinciyi büyüğünü alırsak iyi olur dedi..arkadaşlar yorumlarınızı ve önerilerinizi lütfen bekliyorum

yakıt toprak cınsı bayır yer vs vs lastık vs vs etmenlere gore deişir o yuzden bırsey dıyemıcem ama massey 2615 3 lü 14 4x4 e gore normal bence ama bayır yer ise bılemem çekişin den konforundan rahat mısınız paylasım yaparsanız sevınırız Tşkle.r
anlş-*s