Traktor ve Tarım makinalarındaki Park ve sinyalleri led ile değiştirmek

23.04.2009
14,006
24,003
35
Bilecik

Arkadaşlar traktor ve tarım makınalarındaki park ve sinyalleri led ile değiştiren oldumu
Daha önce siteden kerem remorka erkanda gübre serpmeye takmıştı fiyat olarak 50 ile 100₺ arası bi fiyat var
Hamburger led park uygun fiyat biraz araştırdım bunlar nasıldır
Yuvarlak olanlar makina için diğeri traktor
Traktor led park yazıncadirek o çıkıyor
DSC_0039-500x500.JPG.jpg
20131103_143034-500x500.jpg
DSC_0042-500x500.JPG.jpg
neon-led-stop-lamba.jpg
is-makinesi-ledli-arka-stop-lambasi.jpg
is-makinesi-ledli-arka-stop-lambasi-1.jpg

Led ile değiştirmek güzel olur görüntü de güzel ama maliyet artıyor bence normal tak 275 lerin lambaları var 25 lira geçen sene römorkları tamirlerken değiştirdim birde led sıkıntı ampül değiştirmesi daha kolay

Led hem az çektiği için uygun hemde genelde kullanılan stop grupları kalitesiz oluyor sanayiden alınanlar erime temassızlık gibi sıkıntılar oluyor.
Römorkta kiler ampullu ve sarsıntı uzun kullanım vs durumunda ampul kesiyor eriyor vs bana kalırsa günümüz için led daha mantıklı,tabiki seçim size kalmış.

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Led hem az çektiği için uygun hemde genelde kullanılan stop grupları kalitesiz oluyor sanayiden alınanlar erime temassızlık gibi sıkıntılar oluyor.
Römorkta kiler ampullu ve sarsıntı uzun kullanım vs durumunda ampul kesiyor eriyor vs bana kalırsa günümüz için led daha mantıklı,tabiki seçim size kalmış.
Şuan balya makinasında normal ampullü var ama cok kalitesiz bise takmışlar ledler fiyat olarak daha uygun

Hangi site link atabilirmisin abi ve sinyal de varmı ?
4 foksiyon park sinyal fren geri vites

0536 592 92 93 bu nodan watsaptan siparis verebilirsin
Bu hamburger ledler sağlam şantiye kamyonların hepsinde var taşa gelip kırılmadığı sürece bişey olmuyor.
Ben römork a uyguladım hamburger lerden sıkıntı yok beyazlarida parklar a baglladim aydınlatma süper
Sinyal verince nasıl oluyor [emoji846]