Traktör yada ekipmanlarla geçirdiğiniz en büyük kaza nedir?(varsa)

Ynt: Traktör yada ekipmanlarla geçirdiğiniz en büyük kaza nedir?(varsa)

çerezlik ayçekirdeği boşaltırken damperin hortumu patladı küüüüüüt diye yere indi.yine ayçekirdeği dolu babam kullanıyo işçilere sinirlendi tarlanın alanından biraz hızlı çıktı remork devrildi.bi kere köyümüzde traktöre tren çarpdı allahdan ölen olmadı.yine babam sürüyo remorkda işçiler dolu traktör mf 265 damper hortumuda bağlı (ben yoktum babamın anlattığı ağızdan anlatıyorum)işçinin ayağı kolları yanlışlıkla kaldırıyo ama kimse farketmiyo damper kalkmış işçilerde içinde tabi allahtan arka kapak kapalıymış adamın biride bağırıp damper kalkdı dememiş tabi sonradan traktörde oturanlar farkedip hemen indiriyo.babamın en korkduğu olay buydu.daha warda bana göre bunlar kadar ciddi değil

Ynt: Traktör yada ekipmanlarla geçirdiğiniz en büyük kaza nedir?(varsa)

Asfalta yeni mıcır dökülmüştü.Yolda giderken arabanın biri bi taş fırlattı.110-90 ' ın ön cam tuz buz oldu.Az korkmamıştım.Bi gün de şöyle bişey olmuştu.285s in arkasında tırmık,onun arkasında da römork vardı.Römorku uzun bi çiviyle tırmığa bağlamıştık.Pim de takmamıştık uzun diye.Köyde kahve önünden geçerken boşanmış araba.Farketmedim.Eve bi geldim.Arkada römork yok.Hemen döndüm geri.Kahve önünden geçerken bi baktım.Römork sağa doğru gitmiş.Hiçbiyere çarpmadan durmuş.Şsnsımıza bi duvarı falan yıkmamış.Geçen yaz aynı yerde damperlinin arışı ortadan kırılmıştı.Allah ' tan hemen farkettik.Pehlivan çekiyle getirdik eve.İçinde 5 ton buğday vardı..