Traktörümü takas yerine kendim satsam?

Hayırlı satışlar galerici ölü fiyata almaya çalışıyor geçen adam sıkışmış 2011 case 100 3000 saatte 100.000 veriyorlardı
Abi öylede galericinin eline düştümü öpüyor adamı.
Ama şöyle bir olay var adam galericiye 100 e vereceğine ilana 110_120 den koyda rahat gider.
Adam da bu şekil yapıyor ilana 150-170 e koyuyor sonra satamıyor galericiye 100 e bırakıyor.

öncelikle hayırlısı neyse o olsun.detaylı olarak paylaşırsanız ne gibi sorunlar oldu ve tamir edilemeyen bir problemi mi var ?traktörün gayet temiz duruyor satılmayacak bir traktör değil.bence bilindik bir siteye kendiniz koyun.yada aklınızdaki traktörü bulursanız galeriyle üst fiyat konuşun elindekini satmak için makul fiyat mecbur verecek

öncelikle hayırlısı neyse o olsun.detaylı olarak paylaşırsanız ne gibi sorunlar oldu ve tamir edilemeyen bir problemi mi var ?traktörün gayet temiz duruyor satılmayacak bir traktör değil.bence bilindik bir siteye kendiniz koyun.yada aklınızdaki traktörü bulursanız galeriyle üst fiyat konuşun elindekini satmak için makul fiyat mecbur verecek

İskenderim öncelikle merhaba. Benim tümosan daki en büyük sorunum servis!!! Her platformda paylaştım genel müdürlük yetkilisine varıncaya kadar görüştüm sonuç koca bir 0. Artık şuna inanıyorum. Kişi tümosan tercih etmişse ekonomik düşündüğü için almıştır diyor fabrika. Parça ucuz! Arızalar genel ve kronik. Tabiki kullanıcı hatası oranı %80 eyvallah. Kibar kullanmıyoruz. Yağ sökücü spreyin ve bir çekicin varsa. 2/0 öndesin. ( yağ sökücü sıkarsın oynak parçalar yağlanır çelışman rahatlar. Hidrolik filitre tıkanır çekişle tıklatıp açarsın. ‘ fikir servis yetkilimin buna ayrı bşr parantez açayım çünkü gerçekten hak ediyor zeki bir abimiz’ Servis ağı geniş bir o kadar da dar.
İşin özü adamlar öyle sağlam traktör yapmış ki servisleri tümosandan kazanamadığı için çareyi diğer traktörlerden kazanmaya yönelmişler. Kızmıyorum adamlar da haklı para herşey hepimiz için malesef!!!
Soğudum diyelim iskender, yoksa motorumdan gayet memnunum. Ki gönlüme göre motor bulamadanda vermeyi düşünmüyorum. Geçen hafta jitem emicemle trakyayı gezdik ekonomim ve istediğim tarzlar arasında eni iyi traktör benimkiydi.Biz peşinci adamlar değiliz kredi ile alabilirim ve şu iklim şartlarında da korkmuyor değilim hani.