YENİ BEREKET 65 M TRAKTÖRÜMÜZ + BKT LASTİKLERİ !!!

Hayırlı olsun.
Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.
Bayi 70M nin alım satımının biraz daha hızlı olduğunu söylemişti.
Arada çok mu fiyat farkı vardı.
İki senedir bizde 58E yi yenilemek niyetindeydik, servis 58E nin yakıtının 65M ve 70M modelden daha iyi olduğunu söylüyor.
Direkten dönüyoruz.
2021 de üste 100 000 TL istiyordu , 2022 de üste 300 000 TL istiyordu , 2023 de ne ister bilemiyoruz ama elimizdeki ile yola devam gibi görünüyor.

Hayırlı olsun.
İki senedir bizde 58E yi yenilemek niyetindeydik, servis 58E nin yakıtının 65M ve 70M modelden daha iyi olduğunu söylüyor.
Direkten dönüyoruz.
2021 de üste 100 000 TL istiyordu , 2022 de üste 300 000 TL istiyordu , 2023 de ne ister bilemiyoruz ama elimizdeki ile yola devam gibi görünüyor.
Hocam 2023 ü bende bilmemde,2024 de onlarin matematigiyle sizin 58E yi bayiye birakir,elibos donersiniz...
Onlar vatandaşın elinde ne var ne yok istiyor,bizim se isteyecek tek kapımız var...

Hocam 2023 ü bende bilmemde,2024 de onların matematiğiyle sizin 58E yi bayiye birakir, eli boş dönersiniz...
Onlar vatandaşın elinde ne var ne yok istiyor, bizim se isteyecek tek kapımız var...
Çok şükür, 58E nin borcunu bitirdik.
Borçlu uyumayı hiç sevmeyiz.
Bu zamanda borçsuzda iş çevirmek inanın çok zorlaştı.
Eskiden böyle değildi, çok şeyi keş paraya alırdık.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır konu paylaşımı yapmıyordum traktör alınca farz oldu.Ekibimizde Case 85C,Fiat 640,MF135 vardı.640'ı Erkunt 65M ile Takas ettik.Gelir gelmez Petlas lastikleri BKT ile de takas ettim.Neyse uzatmadan Gelsin Resimler ;

85 c den memnunmusun jx serilerine göre arıza çekiş nasıl jx 100 ile karsilastirdiginda

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Hayırlı olsun.
Direkten dönüyoruz.
T580 bakarken bu nasip oldu.Öyle bir zamandayız ki bayinin önünde ne var onu alabiliyoruz gibi.Ne pazarlık ne naz yapılıyor.65 ile 70 arasında ek ağırlıkdan başka fark olmayınca aldım.Bayide o sıra 70 lik yoktu.Sordum ne zaman geleceği belli olmaz denildi.Nasip böyleymiş hocam.

T580 bakarken bu nasip oldu.Öyle bir zamandayız ki bayinin önünde ne var onu alabiliyoruz gibi.Ne pazarlık ne naz yapılıyor.65 ile 70 arasında ek ağırlıkdan başka fark olmayınca aldım.Bayide o sıra 70 lik yoktu.Sordum ne zaman geleceği belli olmaz denildi.Nasip böyleymiş hocam.
70 likden 65 lık daha iyi ya boşver ama hiç bir zaman 580 kadar az yakmaz bu . 580 lere 600 filan istiyorlar dı en son bu kaça geldi reis . Ayrıca New holland 540 ı artık üretmeyip 580 i 50 bg düşürüp satıcakmıs die duydum ama ne kadar doğru olduğunu bılmıyorum