TRAKYA civarındaki arkadaşlar....

Ynt: TRAKYA civarındaki arkadaşlar....

kusura bakmayın trakya lı dostlarım konuya katılmaya geç kaldım. 1 günlüğüne diye köye gittim 4 günde bugün yağmur yağdığından ancak gelebildim, lüleburgaz da ikametgah etmekteyim, köylerindenim.
Mustafa ÖZGEN
Kırklareli-Lüleburgaz.

bartu link=topic=37896.msg325169#msg325169 date=1295180667' Alıntı:
kusura bakmayın trakya lı dostlarım konuya katılmaya geç kaldım. 1 günlüğüne diye köye gittim 4 günde bugün yağmur yağdığından ancak gelebildim, lüleburgaz da ikametgah etmekteyim, köylerindenim.
Mustafa ÖZGEN
Kırklareli-Lüleburgaz.
Mustafa abi nasıl yağmurlar fazla mı?
KoR@Y link=topic=37896.msg325171#msg325171 date=1295181656' Alıntı:
Şahsen has bir Ankaralıyım ama trakyada kaldığım için yorum yapmak istedim..

Koray Bolsu
Yaş 20
Tekirdağ/Kapaklı ..
Kapaklıda ne iş yapıyon Koray

doğancan çarşamba günü köye dolaşmaya gittim baktım hava iyi same ye 2 li 16 ları taktım 1 ay önce
2 dekar bir yer almıştım onu sürdüm, cuma günüde buğdayları dolaştım bir hendeğe su mil getirmiş
hazır pulluklar arkasındayken sameyle bir açayım dedim same yi oturttum bele kadar çamura, arkadaşı
aradım JD 5625 ile zor çıkardık samenin battığına üzülmedimde benim telfon kamerasız dijital fotoraf
makinesi kullanıyorum oda lüleburgaz da kaldı, canım görüntüleri çekemedim ona üzüldüm.
neyse işler başladıyan baya heyecanlı görüntü alacağız gibi görünüyor.
mura link=topic=37896.msg325427#msg325427 date=1295214203' Alıntı:
MURAT YENİL Edirne-merkez yaş:32
ağaçların olduğu tarlada pek sorun yok orası kızılaç toprak çabuk yellenir. zeten çoğunu sürmüştüm
4 dekar kadar bir yer kaldı. aslında dün oda sürülürdü ama 35 metrekare kadae bir takımhaneye başladım
bir kaçgün ustalar gelecek onla uğraşacağım.