Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Erkunt Standı Yeni Modelleriyle...!!!

Ynt: Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Erkunt Standı Yeni Modelleriyle...!!!

çok güzel fotolar eline sağlık fuar bittikten sonra erkuntları götürürlerken gördüm gerçekten çok şekil bir çalısma olmus emeği geçenlere tekrar tekrar tebrik ederim

Güzel paylaşım Erkan. Emeğine sağlık. Erkunt ' a bu yıllarda yoğun talep olacağına inanıyorum. Baksanıza Erkunt kendini çoktan Aşmış.

ERKUNTUN ARKASINDAKİ DÖNERLİ 4 LÜ PULLUK KAÇ İNÇTİ BANA 12 LİK GELDİ YOKSA YANILIYORMUYUM

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

doganbey1 link=topic=24564.msg237144#msg237144 date=1261666066' Alıntı:
eline sağlık erkan abi.8.fotoda keşan kozköy yazıyordu.ekrem usta sattı orayada bir tane herhalde.:D

Baya meraklısı ve satın alan vardı sanırsam. Kağıtlar boldu...:D

valla ben şunuda biliyorum.köylüye diyorlar senn adını yazacağız diye yazıyorlar.aradan 2-3 ay geçiyor o yazı hep orada duruyordu.soruyorsun anlaşamadık diyor

doganbey1 link=topic=24564.msg237148#msg237148 date=1261666929' Alıntı:
valla ben şunuda biliyorum.köylüye diyorlar senn adını yazacağız diye yazıyorlar.aradan 2-3 ay geçiyor o yazı hep orada duruyordu.soruyorsun anlaşamadık diyor

O da var tabi. Fuara gelmemiş adamın adının yazdığını görmüştüm ben. Adamın alakası yok heheh...:D Hele bir kere Laverda fuarda vardı. Baktık cam dolmuş. Çatalca ' dan şu bu aldı diye. Aradık Çatalca ' yı orada çevresi baya büyük bir abimiz var. Sorduk nedir bu böyle bunları tanıyor musun? Sayıyoz isimleri evet tanıyorum dedi. Dedik biçerdöver almışlar. Yok dedi ne biçerdöveri, traktör bile almaz onlar...:D

alipasalierkan link=topic=24564.msg237149#msg237149 date=1261667162' Alıntı:
O da var tabi. Fuara gelmemiş adamın adının yazdığını görmüştüm ben. Adamın alakası yok heheh...:D Hele bir kere Laverda fuarda vardı. Baktık cam dolmuş. Çatalca ' dan şu bu aldı diye. Aradık Çatalca ' yı orada çevresi baya büyük bir abimiz var. Sorduk nedir bu böyle bunları tanıyor musun? Sayıyoz isimleri evet tanıyorum dedi. Dedik biçerdöver almışlar. Yok dedi ne biçerdöveri, traktör bile almaz onlar...:D
)))