TT55 TEK ÇEKER 5 Lİ 10 NUMARA PULLUK ÇEKİYOR

Ynt: TT55 TEK ÇEKER 5 Lİ 10 NUMARA PULLUK ÇEKİYOR

cesur631 link=topic=58615.msg635406#msg635406 date=1349107357' Alıntı:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=350979161636124&set=a.350978381636202.77180.281311285269579&type=1&theater

sen asıl kendi markana bak zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D ;D ;D ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s ;D zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ))) :D zuha-*-s ;D ;D zuha-*-s
çocuk bir zoka attım sende hemen yuttun. Fanatik olma!!! ;D ;D Burada herkes neyin ne olduğunu biliyor. Senin markan demişsin ama benim traktörüm yokki :) Biraz daha bilinçlenelim.

zuha-*-syavaş geeelll kardeş bende t 480 dt var hem traktörünü hem pulluğunu çekerimöyle tavlı tarlada düzde alpler pullukla leylanda taksan leylandta çeker o pulluğu tavlı toprakta bende 48 bg traktöre 14 numara üçlü takıom daha yokmu dio

doganbey1 link=topic=58615.msg635432#msg635432 date=1349111615' Alıntı:
çocuk bir zoka attım sende hemen yuttun. Fanatik olma!!! ;D ;D Burada herkes neyin ne olduğunu biliyor. Senin markan demişsin ama benim traktörüm yokki :) Biraz daha bilinçlenelim.

kimin çocuk oldugu belli sen 22 yaşındasın ben 32 senın yaşın kadar traktör kullanmışlığım var bnm be işine gelmeyince zoka attım hemen yuttun dıyorsun asıl sen fanatık olma ben fanatık değilim ben deutz da kullandım erkuntta tümosanda elimden kaç traktör geldi geçti bnm erkunt şaka maka güzel traktör çekişi güzel... deutz desen oda guzel çekiyo ama bzm toprakta hemen patinaja düşüyo aşırı taşlı erkuntta patınaja düşmüyoda rampası pek iyi değil şuan new holland kullanıyrm n ideali pek patinaj yok hararet yok rampada da iyi senın traktörün yoksa niye laf atıyon traktör markama varsa gel kapışak

Madem 32 yaşındasın abicim, o zaman site kuralları gereği yaşını belirtmen gerekiyor. Ki site üyeleri buna bende dahil olmak üzere, kimseye hitapda yanlış davranmasın. O kadar traktör kullanmışlığın vardır saygı duyarım. Fakat neden her bölgenin toprağını kendi bölgenin toprağıymış gibi düşünerek yorum yapıyorsun. Ve daha sonrada o traktör iyi değil bu traktör çekemez vs gibi cümleler kuruyorsun. Dikkat edersen ben orada mizahi bir yaklaşımla olaya vurgu yaptım. Tartışmanız bu şekilde belki sonlanır diye. Benim işime gelip gelmeme gibi bir durumum yok. Ayrıca beni tanıyanlarda bilir ki fanatiklik yapmamışımdır. Elimizden 240s, steyr 8073, tümosan 74-80 dtk traktörler geçmiştir. Kaldı ki ben her marka traktörü de severim. Şu an gereksiz tartışmaya girmek üzereyiz. Boşu boşuna kalpler kırılmasın. Çocuk dediğim için özür dilerim sayın üyemiz.

doganbey1 link=topic=58615.msg635500#msg635500 date=1349119931' Alıntı:
Madem 32 yaşındasın abicim, o zaman site kuralları gereği yaşını belirtmen gerekiyor. Ki site üyeleri buna bende dahil olmak üzere, kimseye hitapda yanlış davranmasın. O kadar traktör kullanmışlığın vardır saygı duyarım. Fakat neden her bölgenin toprağını kendi bölgenin toprağıymış gibi düşünerek yorum yapıyorsun. Ve daha sonrada o traktör iyi değil bu traktör çekemez vs gibi cümleler kuruyorsun. Dikkat edersen ben orada mizahi bir yaklaşımla olaya vurgu yaptım. Tartışmanız bu şekilde belki sonlanır diye. Benim işime gelip gelmeme gibi bir durumum yok. Ayrıca beni tanıyanlarda bilir ki fanatiklik yapmamışımdır. Elimizden 240s, steyr 8073, tümosan 74-80 dtk traktörler geçmiştir. Kaldı ki ben her marka traktörü de severim. Şu an gereksiz tartışmaya girmek üzereyiz. Boşu boşuna kalpler kırılmasın. Çocuk dediğim için özür dilerim sayın üyemiz.
kardeşim bak bende senı kırdıysam özür dilerm

1202hakan link=topic=58615.msg635433#msg635433 date=1349111973' Alıntı:
zuha-*-syavaş geeelll kardeş bende t 480 dt var hem traktörünü hem pulluğunu çekerimöyle tavlı tarlada düzde alpler pullukla leylanda taksan leylandta çeker o pulluğu tavlı toprakta bende 48 bg traktöre 14 numara üçlü takıom daha yokmu dio
REİSHAKAN NİCKLİ ÜYESİN DEĞİLMİ?. BİLİYORUZ SENİN TRAKTÖRÜ,,
cesur631 link=topic=58615.msg635485#msg635485 date=1349117979' Alıntı:
kimin çocuk oldugu belli sen 22 yaşındasın ben 32 senın yaşın kadar traktör kullanmışlığım var bnm be işine gelmeyince zoka attım hemen yuttun dıyorsun asıl sen fanatık olma ben fanatık değilim ben deutz da kullandım erkuntta tümosanda elimden kaç traktör geldi geçti bnm erkunt şaka maka güzel traktör çekişi güzel... deutz desen oda guzel çekiyo ama bzm toprakta hemen patinaja düşüyo aşırı taşlı erkuntta patınaja düşmüyoda rampası pek iyi değil şuan new holland kullanıyrm n ideali pek patinaj yok hararet yok rampada da iyi senın traktörün yoksa niye laf atıyon traktör markama varsa gel kapışak
tabikide millet zır cahil sizde tüm markaların test operatörüysünüz.. bırak aga bunları herkes yeterince bilgi sahibi burda. SEN ESKİ KONU BAŞLIKLARINI Bİ İNCELE KİMLER NELER PAYLAŞMIŞ Bİ ÖĞREN STEYİ.. :)

aksazli link=topic=58615.msg635504#msg635504 date=1349120222' Alıntı:
REİSHAKAN NİCKLİ ÜYESİN DEĞİLMİ?. BİLİYORUZ SENİN TRAKTÖRÜ,, tabikide millet zır cahil sizde tüm markaların test operatörüysünüz.. bırak aga bunları herkes yeterince bilgi sahibi burda. SEN ESKİ KONU BAŞLIKLARINI Bİ İNCELE KİMLER NELER PAYLAŞMIŞ Bİ ÖĞREN STEYİ.. :)
Agacım sağolasın önemli olan yanlış anlaşılmamak ve doğru bilgileri göstermek. Amacımız bu zaten.

Sorun değil. Kalpler kırılmasın yeter. :)

şerefli1 link=topic=58615.msg635428#msg635428 date=1349110664' Alıntı:
bunlar 5 lide çekse randımanlı olmaz deutz un sürdüğü yer ikilenmiş yer tt 55 in sürdüğü yer çayır daha önce demir bile değmemiş bunların hakkı 3lü 13 lü bence....

bizim oralarda 70 56 ya 3 lü 14 lü atıyorlar

evet kardeşim katılıyrm tt55 çim sürüyo deutz normal toprak ama deutz da güzel