TÜMOCAN YİNE YAKIŞANI YAPMIŞ

Ynt: TÜMOCAN YİNE YAKIŞANI YAPMIŞ

bosverin abi ya cok sacma bu videoya inanan anca kendini avudur yazık acıdım simdi mf ye tümocan ortadan bolecek zuha-*-s zuha-*-s

bu videoda mfyi savunan arkadaşlarıma abilerime kardeşlerime sesleniyorum olumlu olumsuz yorum yapmaya gerek yok ' paylaşım için teşekkürler ' deyin geçin isteyen istediğini desin kendini avutsun biz masseyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz....

Ama kötülüyorlar kardeş onu bizde biliyoz masseyin ne olduğunu yüreğim dayanmıyo savunuyorum zuha-*-s
KoR@Y link=topic=39035.msg337792#msg337792 date=1297198896' Alıntı:
bu videoda mfyi savunan arkadaşlarıma abilerime kardeşlerime sesleniyorum olumlu olumsuz yorum yapmaya gerek yok ' paylaşım için teşekkürler ' deyin geçin isteyen istediğini desin kendini avutsun biz masseyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz....

yaf burası türkiye hersey oluyor nasıl bir nimet 70 td 95 cekiyosa 90,80 de dev gibi masseyı ceker normal karsılayın artık ben hıc ınanmıyorum ama paylasım icin tskler diyip geciyorum emege saygı

ikiside babamızın malı değil eğlenmişler çekmişler gülmüşler herkes işine devam etsin şimdi nimet 398 i çekti diye 398 kötümü....en iyi traktör bizim 60-56 isterseniz 135 likle çekin onu....