TÜMOSAN 70 70 DTK

Ynt: TÜMOSAN 70 70 DTK

Hayırlısı olsun kafamdaki soru işaretlerini kaldırdığımda, yakın bir zamanda bende 70-70 DTK traktörlerinden almayı düşünüyorum ancak yılbaşından sonramı yoksa aralık aylarındamı alsam fiyatlar daha uygun olur bi karara varamadım

arkadaşlar merhaba ben denizlili ali bende 3 gün oldu 7070 aldım çift çeker sıfır ama daha sitede yeni olduğum için fotoları koyamdımyalnız çok şahane bir makina bizim buraların tabiri ile atom karınca gibi şu an daha 3 saatte balyada nasıl olur bilmem ama yorumlarınızı bekliyorum kardeşim sanada hayırlı olsun allah kazasız belasız bindirmek nasip etsin

ahmetali link=topic=27324.msg265894#msg265894 date=1270237846' Alıntı:
arkadaşlar merhaba ben denizlili ali bende 3 gün oldu 7070 aldım çift çeker sıfır ama daha sitede yeni olduğum için fotoları koyamdımyalnız çok şahane bir makina bizim buraların tabiri ile atom karınca gibi şu an daha 3 saatte balyada nasıl olur bilmem ama yorumlarınızı bekliyorum kardeşim sanada hayırlı olsun allah kazasız belasız bindirmek nasip etsin

hayırlı uğurlu olsun bol kazançlı günler nasip eylesin kardeş
fiaytınıda yazmış olsan daha iyi olurdu diye düşünüyorum

bizim arkadas aldı 7070 4x4 patetes icin ince lastik benim same 70 ile kapistik beni toza kattıı gercek ten cok guzel traktörler hayirli olsun eger same tiger 70 aalmasaydi 70 70 alacaktim

ahmetali link=topic=27324.msg265894#msg265894 date=1270237846' Alıntı:

Hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin kullandıkca buradan bilgi verirsek problemleriyle ilgili v.s. daha iyi olur alet süper

Hayırlı Uğurlu olsun kazasız belasız kullanın.Yanlız videodaki pulluk ufak gelmiş artık daha büyüğünü takın :)