Tümosan 75-80 DTK 11'li Kazayağı

Ynt: Tümosan 75-80 DTK 11'li Kazayağı

hani diğer yorumlarda kolla koptu dedi bi arkadaş onun sebebi bence traktörün güçlü olması bende 2008 model 75-804x4 var geçen sene pancar çıkarırken arbanın oku koptu:))

sabit her sene ben bütün takımlarımı çıkarır güzelce bi temizlerim.orta kolda dahil.bu sene komple dağıttım.yağladım ayarladım kullanmaya devam.ama döndüğünü yine göremedim.ayrıca bu traktör zaten bizim komşudaydı.yine biliyodum herşeyini.....
tamam seninki dönüyor olabilir.ama 0 almakla alakası olacağını zannetmiyorum....

sabit her sene ben bütün takımlarımı çıkarır güzelce bi temizlerim.orta kolda dahil.bu sene komple dağıttım.yağladım ayarladım kullanmaya devam.ama döndüğünü yine göremedim.ayrıca bu traktör zaten bizim komşudaydı.yine biliyodum herşeyini.....
tamam seninki dönüyor olabilir.ama 0 almakla alakası olacağını zannetmiyorum....
sen inanmayabilirsin ama bnce 0 olmasıyla alakalı bişey :D

kardesim nekadar bu orta kol yaa...bozulduysa yenisini al ..bir kol içinde bi traktor bu kadar karalanmaz kı canımm .... tümosan almak isteyen arkadaşlar aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın..taş gibi motor...75 80 idealdır ,,85 80 de daha güçlüdür..karar sizin ..

burada bazı modellerin itibarını ve potansiyelini düşürmek için yanlı yorumlar yazmayın lütfen...

[kardesim nekadar bu orta kol yaa...bozulduysa yenisini al ..bir kol içinde bi traktor bu kadar karalanmaz kı canımm .... tümosan almak isteyen arkadaşlar aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın..taş gibi motor...75 80 idealdır ,,85 80 de daha güçlüdür..karar sizin ..

burada bazı modellerin itibarını ve potansiyelini düşürmek için yanlı yorumlar yazmayın lütfen.../quote]

kardeşim ne yanlış yorum yapcaz yha olanları sölüyorum bn burda dandik işte dönüor bndan alası varmı bide gidipte yeniden nie ortakol alayım orjinalini düzgün yapsınlar o zmn bzde 3.075 te var onun ortakolu nie dönmüyor yha yada td75lerin ortakolu hadi snde buna cvp ver bu ortakol az daha ocağımıza incir ağacını dikiyordu bnm ektiğim nohut çıkmasaydı ne olcaktı zarar etcektm Allahtan farkına vardım döndüğünün snde yorum yazarken kullananı dinle burda işim gücüm yok tümosanı kötüleyecek değilim...
saygılar